Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (28351648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában, a Simonffy utca csendes, sétálóövezeten kívül eső részén eladó egy 40 m2-es, tégla építésű, földszinti l...
54 500 000 HUF
1 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72124932)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Debrecen szívében: földszinti, 3 szobás lakás eladó! Debrecen belvárosában, mégis csendes, rendezett társashá...
55 000 000 HUF
1 078 431 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47392855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79593433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócoskert (Derék u. ), 69 m2-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó. 5. Em. -I panellakás ELADÓ! Jellemzők: fűtés: tá...
61 990 000 HUF
898 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (64749793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23444476)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A földszinten eladó egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás, keleti tájolású lakás 10 nm-es erkéllyel. BÚTOROZZA be lakását állami tá...
82 662 000 HUF
1 291 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24343243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosának déli határán, egy csendes kis utcában épül ez az új társasházi projekt, amely modern megoldásokkal és kiv...
75 212 550 HUF
1 232 992 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34973296)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, 67 m²-es lakás erkéllyel Debrecen belvárosában! Eladó a B épület 1. emeletén egy 67 m²-es, nappali + 2 szobás laká...
91 900 000 HUF
1 392 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33128793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Flower Residence: a tökéletes otthon, ahol a modern életstílus találkozik a kényelemmel Az a. Épületben 1. emeleti 76 nm-es, na...
99 400 000 HUF
1 307 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34387733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A c. Épület földszintjén eladó egy D-K-i tájolású 47 nm lakóterületű nappali + 1 szobás lakás, 9 nm-es loggiával. DEBRECEN, B...
71 900 000 HUF
1 382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (76245332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ebben a projektben 62 nm-es, nappali-étkező-konyhával + 1 hálófülkével kialakított, erkélyes lakás eladó. Debrecen Belvárosába...
70 703 325 HUF
1 159 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54173479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában, a sétálóövezet közvetlen szomszédságában, a Bajcsy-Zsilinszky utcán eladó egy 38 m2-es, 2. emeleti, csen...
74 900 000 HUF
1 826 829 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49394393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Tócóvölgyben eladó egy 46nm-es, 1+1 félszobás, napfényes, világos felújított ingatlan Kérem hívjon bizalommal hét...
57 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (71946757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó teljes körűen felújított, tágas lakás Debrecen frekventált részén – befektetésnek is ideális! Debrecen egyik legkedvelt...
83 900 000 HUF
998 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (23386537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79636239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóvölgy kedvelt részén eladó egy 73 m²-es, felújított, erkélyes lakás Debrecen egyik legnépszerűbb városrészében, ...
79 500 000 HUF
1 089 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37677747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Újkertben a Cívis utcán, 51 nm-es, 2 szobás, klímás, műanyag nyílászárós, mért fűtéses, panelprogramos társasházi lak...
57 900 000 HUF
1 135 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási tégla lakás hirdetés (51613168)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúnánás központi részén azonnal költözhető, 3 emeleti lakás, 75 m2-es tégla lakás eladó Hajdúnánás egyik jól megközelíthető...
42 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (35749442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, belvárosi 40 nm-es lakás eladó. Az ingatlan egy öt lakásos udvar harmadik lakása, csendes nyugodt környezetben. 1 Szo...
55 900 000 HUF
1 397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24779641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában eladó egy tégla építésű lakás eladó! - a lakás 38 m2-es, tégla építésű társasház 2. emeletén található....
50 000 000 HUF
1 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal