Eladó lakás Hajdúböszörmény környékén (1467 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 467 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95334354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" II. emelet 203. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tusol...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74343826)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" III. emelet 303. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tuso...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (41524547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a város egyik legkülönlegesebb, új építésű társasházában egy VIII. emeleti, br. 92 M²-es, belsőépítész által tervezett, m...
222 000 000 HUF
1 804 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74278833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" épület fszt. 1. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tusol...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45458769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
"A" épület fszt. 2. Lakás: 89. 555. 714. - + ÁFA - nappali - 3 hálószoba - konyha-étkező - 2 fürdőszoba - külön wc - kézmosóva...
94 033 500 HUF
1 106 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (77934439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"A" épület fszt. 3. Lakás: 78. 725. 714. - + ÁFA - nappali - 2 hálószobás - konyha-étkező - fürdőszoba káddal és épített tusol...
82 662 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi tégla lakás hirdetés (66169251)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legyen Ön a tulajdonosa egy új építésű, szép lakásnak! 7 Lakásos társasház egy 650 m2-es telekre épül Balmazújváros Belvárosáb...
54 500 000 HUF
990 909 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi tégla lakás hirdetés (34594792)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás 1 emeleti új építésű társasházban - lakás foglalható! Válogasson kedvére a különböző méretű és elrendezésű lakások kö...
56 500 000 HUF
991 228 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi tégla lakás hirdetés (34594873)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás 2 emeleti új építésű társasházban - lakás foglalható! Legyen Ön a tulajdonosa egy új építésű, szép lakásnak! 7 Lakás...
50 500 000 HUF
870 689 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi tégla lakás hirdetés (71358794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy új lakás vár rád Balmazújváros szívében, ahol a modern életstílus és a természet közelsége találkozik. Ez ...
61 500 000 HUF
820 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (14982977)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy frissen felújított, elegánsan kialakított, lakás eladó az Egyetemek és a Nagyerdő közelségében. Debrecen Sestakerti részé...
80 500 000 HUF
1 341 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (84733289)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
400 M-re a Debreceni Egyetem Főépületétől tágas, belső két szintes lakás eladó! A megvásárlásra szánt lakás nappali, konyha-é...
119 900 000 HUF
1 262 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73256249)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Belváros szívében kínálok eladásra egy 121 nm-es nappali +3 szobás, 2. emeleti, duplakomfortos, nagy teraszos, n...
125 000 000 HUF
1 033 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (17754442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, prémium földszinti lakás eladó Debrecen Nyulas városrészben, saját 210 m2 -es udvarral! Debrecen egyik legkedvelt...
140 000 000 HUF
1 521 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (92478572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi luxuslakás eladó mélygarázs parkolóval! Debrecenben, a Hatvan utcában kínálok eladásra egy 76 nm-es, exkluzív kiala...
129 990 000 HUF
1 710 394 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (17246795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Belváros, Vásári István utcán tègla építesű társasházban eladó 3. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, konvektoros fűtésű, műanyag nyílászárós, jó állapotú lakás. A lakáshoz saját tároló tartozik. (Hivatkozási szám: m123229)
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (91278854)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi luxuslakás eladó mélygarázs parkolóval! Debrecenben, a Hatvan utcában kínálok eladásra egy 76 nm-es, exkluzív kialakí...
129 990 000 HUF
1 710 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (25942927)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld körn...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91247659)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Tócóvölgy kedvelt részén eladóvá vált egy 73nm-es, nappali + 2 szobás, 3. emeleti, felújított, erkélyes lakás, 4...
79 500 000 HUF
1 089 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53933948)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk a kedvelt Széchényi utcában, csendes belső parkra néző, 3. emeleti, belső kétszintes, nappali + 4 hálós, dupla komfortos otthont, tágas és napfényes erkéllyel!
88 800 000 HUF
765 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdúböszörmény környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal