Eladó lakás Kajászó 70 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Kajászó 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Kajászón további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Kajászón
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Baracskai tégla lakás hirdetés (55784697)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hőszivattyús lakás eladó 4 lakásos TÁRSASHÁZBAN! Baracskán most épülő 4 lakásos társasházban 3 szoba + nappalis emeleti lakás...
54 900 000 HUF
596 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki tégla lakás hirdetés (32662524)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy központi fekvésű, 43 m2-es, egy szoba - konyhás, cirkófűtéses lakás a 2. emeleten. a konyhabútor újszerű, a szoba kli...
57 000 000 HUF
1 325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alcsútdobozi tégla lakás hirdetés (59453455)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy csendes, barátságos tanyán élsz, ahol minden adott ahhoz, hogy az álmaid otthonát megvalósítsd. Most bemut...
21 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (84379322)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tárnokon eladó kétszintes lakás saját használatú kertrésszel és terasszal Tárnok csendes részén kínálunk megvételre egy kb. 70...
45 000 000 HUF
608 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (49995864)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (78395234)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta közkedvelt Déli lakótelepén, a Kodály Zoltán sétány belvároshoz közel eső részén található ez a csendes lakás. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (25339997)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Százhalombatta déli lakótelepén! Eladóvá vált Százhalombatta kedvelt részén, a déli lakótelepen egy 55 n...
56 000 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki tégla lakás hirdetés (32553692)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kápolnásnyéken eladó egy központi fekvésű, 43 m2-es, 1 szoba+ konyha-étkezős, klimatizált tégla lakás! Az otthon melegéről ci...
57 000 000 HUF
1 325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (43925933)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (74522772)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás JÓ állapotú - panelprogramos - zöldre-néző PANORÁMA - szép, meleg OTTHON - konyha ABLAKOS - folyamatosan karbantartott...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (28412949)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, loggiás lakás Százhalombattán, a Déli lakótelepen! Százhalombatta kedvelt részén, a Déli lakótelepen kínálunk...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (35346574)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körúton Százhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton keresi ...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi tégla lakás hirdetés (78255446)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tágas, napfényes otthon közel Budapesthez zöld környezetben – Ercsi Cukorgyári lakótelep Ercsi csendes, barátságos részén, a C...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői tégla lakás hirdetés (44332246)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Osztatlan közöstulajdonú ingatlanrész értékesítés! A lakáshoz kerten belüli autóbeálló, és egy külső tároló tartozik.  Telje...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi tégla lakás hirdetés (23933282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a velencei-tónál az agárdi kikötő közelében! a lakás Gárdony-Agárd kedvelt üdülőrészénél, a tó közelében, az Agárdi...
37 900 000 HUF
789 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Kajászón?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Kajászón 70 millióig? Kajászó városában több lakás is elérhető – itt találhatók meg az eladó Kajászói lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Kajászó, Fejér megye egyik kisebb települése. A kínálat szűkebb, de az árak kedvezőek és a környezet csendes. Ha pontosan tudod, milyen lakásra vágysz, akkor szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy könnyebben megtaláld a megfelelőt.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Kajászó aloldalt, ahol az összes eladó Kajászói ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Kajászón keresel eladó lakást, akkor érdemes körül nézned az eladó lakás Fejér megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó lakás Székesfehérvár oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Kajászón, akkor az albérlet Kajászó oldalon nézelődj. Tulajdonosi eladásokat keresel? A teljes kínálat itt érhető el: tulajdonostól eladó ingatlan Kajászó.