Eladó lakás Kecskemét Belváros (563 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 563 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65469724)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 51, 37 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tu...
77 500 000 HUF
1 519 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24593295)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új tu...
86 500 000 HUF
1 544 642 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29397486)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház második emeletén elhelyezkedő 58, 81 nm-es 2 szobás lakás 14, 63 nm erkéllyel várja új t...
98 500 000 HUF
1 669 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25947216)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 71, 25 nm-es 3 szobás lakás 5, 70 nm erkéllyel várja új tulaj...
105 000 000 HUF
1 478 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64865344)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 40, 57 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tulaj...
61 900 000 HUF
1 509 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73941546)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 51, 43 nm-es 1 szobás lakás 3, 12 nm erkéllyel várja új tulaj...
76 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (19237784)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 55, 64 nm-es 2 szobás lakás 7, 56 nm erkéllyel várja új tulaj...
85 500 000 HUF
1 526 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32443933)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában épülő társasház első emeletén elhelyezkedő 58, 81 nm-es 2 szobás lakás 14, 63 nm erkéllyel várja új tula...
97 500 000 HUF
1 652 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79345993)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * Modern, energiatakarékos új építésű 2. emeleti, nappali + 3 szobás lakás nagy terasszal * * * Új építésű belvárosi 4 lak...
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74734336)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * Modern, energiatakarékos új építésű 2. emeleti, nappali + 3 szobás lakás nagy terasszal * * *Új építésű belvárosi 4 lakás...
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48135738)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34867648)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14593752)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34245974)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38324544)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten Belvárosi újszerű Exclusive 9 lakásos szigetelt társasházban, 96nm-es nappali + 3 szobás lakás. Teremgarázsi...
109 000 000 HUF
1 135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83819759)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, VacsiközbenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegáns utcájában kínálunk me...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78584999)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappa...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39867538)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37973974)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét frekventált részén, rendezett zárt udvarban, három lakásos társasház 1. emeletén, eladó egy 2 szobás, 68 nm-es, egyed...
49 900 000 HUF
733 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22792544)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal