Eladó lakás Kecskemét Belváros (571 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 571 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79984695)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljesen felújított, beleszeretős nappali + 2 szobás, földszinti lakást....
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55783723)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljeskörűen felújított, beleszeretős nappali + 2 szobás, földszinti lak...
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42373494)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskemét szívében, a Rendőrség mellett helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, a közelben akár gyalogosan is mi...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (36347322)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a focus ingatlan kínálatából, Kecskemét belvárosában, a Petőfi Sándor utcában egy liftes házban, v. emeleti, 49 nm-es, na...
49 990 000 HUF
1 020 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49323287)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Kecskemét belvárosában, 2 szobás, nyílászáró cserélt lakás eladó! Tégla építés 2 szoba távfűtés műanyag...
48 990 000 HUF
979 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83457428)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 990 000 HUF
979 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65592579)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában jó minőségű társasház földszintjén, akadálymentesített, 41 nm-es lakás, teremgarázzsal, saját tárolóval ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93494942)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosban eladó, (Árpád krt), II. Em. , 1 Szobás, csendes, kiváló- zöldövezeti elhelyezkedésű lakás, mindössze 5 pe...
29 900 000 HUF
1 067 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84489653)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64479292)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelbe...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34575632)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, VacsiközbenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegáns utcájában kínálunk me...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43247443)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában, új építésű társasházban, leköthető lakásokat, irodákat, üzleteket kínálunk! Modern, letisztult, időtá...
98 832 000 HUF
1 453 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (86418534)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * 2025-Ben épült, energiatakarékos új építésű belvárosi lakás garázzsal kertkapcsolattal * * *Eladásra kínálunk Kecskemét b...
119 900 000 HUF
1 110 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83724544)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2