Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75336544)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó lakás kiváló lehetőségekkel Pécs-Kertváros csendes, parkos részén! Pécs egyik kedvelt városrészében, Kertváros ny...
41 900 000 HUF
821 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi tégla lakás hirdetés (94456531)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, teljes körűen felújított, 89 m²-es lakás Pécsvárad központjában – CSOK és Otthon Start igényelhető! Pécsvárad Kossuth ...
64 500 000 HUF
724 719 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25625638)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros csendes, természetközeli részén 67 nm-s, tágas lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társasház magasföldszintjén...
49 900 000 HUF
744 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (55133742)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-egyetemvárosban 53 nm-s, szép állapotú, 1. emeleti lakás eladó. A 2 különnyíló szobával rendelkező ingatlan 4 emeletes t...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25136264)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában újszerű, tágas, teraszos lakás eladó. Egy téglaépítésű társasház 1. emeletén 85 nm-es, újszerű állapotú, 2 ...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (88945577)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, a Krisztina Téren, 35 nm-es, 1, 5 szobás, felújított, klímás, 10/2. emeleti lakás eladó. A társasház sziget...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31776437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegyi úton teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatlan kiváló állapotú tégla társasház 2....
37 900 000 HUF
773 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24283962)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy 4/földszinti, felújított és átalakított 57 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 szob...
55 900 000 HUF
980 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32339252)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, 2. emeleti, bérlővel együtt eladó lakásPécs belvárosának közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 2. emelet...
52 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75475969)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (82462394)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belváros, 1. emelet, Amerikai konyha-nappali + 2 szoba + 16 m2 udvarra néző Terasz! Az ingatlan a Belváros szívében található. ...
66 900 000 HUF
1 115 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (22474324)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű családi otthont, vagy biztosan kiadható, magas hozamú befektetési ingatlant keresők figyelmébe! Kiváló lokációban,...
109 750 000 HUF
1 463 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47143554)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 180 000 HUF
1 354 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (78344477)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
124 600 000 HUF
1 448 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (25458237)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 63 m²-es, 3 szobás, erkélyes, felújított panellakás Pécs-Kertvárosban – 54 millió Ft 3 szobás, kiváló elosztású, erkélyes...
54 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (26689837)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-rózsadombon 59 nm-s, felújított és átalakított, klímás, panorámás kilátással lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társash...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (43241422)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs-Kertvárosban, 63 m2-es, 3 szobás felújítandó lakás, panorámás kilátással ELHELYEZKEDÉS: - Pécs-Kertváros, zöld, par...
46 800 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79328395)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (66773699)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertváros csendes részén egy újonnan teljeskörűen felújított magasföldszinti lakás eladó. :- Négyemeletes társasházban- al...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39967424)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tetőtéri lakás Pécs közkedvelt Uránváros városrészében! Pécs egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Uránvárosban eladóv...
69 900 000 HUF
659 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?