Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (58363811)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kertkapcsolatos lakás Pécsett, a Szurdok dűlőben! Pécs nyugodt részén, a Szurdok dűlőben kínálunk megvételre egy 52 m²-es...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (58429566)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (63377395)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 44m2-es, teraszos, igényes polgári társasházi lakás Pécs belvárosában. Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget. Ez az...
44 900 000 HUF
935 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (76472868)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (85347839)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű földszinti kertkapcsolatos lakás Kozármislenyben! -Tágas nappali plusz két hálószobás, -68 nm lakóterületű lakás ...
79 990 000 HUF
879 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (49522537)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, ...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75534753)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közkedvelt elhelyezkedés, Uránváros központjában; -Közvetlenül a Szilárd Leo park és a Mecsek áruház mellett; -Jó közlekedés gy...
52 900 000 HUF
801 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97337789)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magas áron kiadható, 3 külön nyíló szobás lakás; -Jó közlekedés, minden szolgáltató gyalog elérhető; -Frekventált elhelyezkedés...
54 900 000 HUF
871 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (46933963)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha egy igazán világos, modern hangulatú otthont keresel Pécs szívében, akkor ezt a 121 m²-es lakást a Zrínyi Miklós utcánál érd...
129 750 000 HUF
1 072 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73274329)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52625959)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton, egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás! Ha olyan ot...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44725233)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív új építésű lakások a belvároshoz közel mégis csendes családi házas környéken! Pécs- Ispitaalja belvároshoz közeli rész...
104 960 000 HUF
1 312 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47927916)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egyetemváros közkedvelt utcájában, a szigeti úton, egy 2024 év végi átadással elkészült 50nm-es lakást+ 70nm-e...
66 900 000 HUF
1 338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (57492374)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs-Kertváros népszerű részén, a Maléter Pál úton eladó egy 59 m2-es, 3 szoba + konyha-nappalis elosztású, jó állapotú, egyedi...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56473693)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton eladó egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (76383343)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Rózsadombon eladó egy 4/földszinti, amerikai konyha nappali+2 szoba, külön fürdő-wc elosztású, erkélyes, teljeskörűen és f...
55 900 000 HUF
1 035 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95827754)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (87323377)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2