Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63775472)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 m²-es, szép állapotú, 2 szobás lakás Kertváros közkedvelt Málomi részén! Az ingatlan egy szigetelt, négyemeletes...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24848228)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett csalàdihàzas környezetben a Papkert utcàban egy 9 lakàsos, 2002-ben épült földszinti tàrsashàzi 51 nm2-es lakàs t...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35765813)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség ezen a környéken! 2 Lakásos családi ház emeleti lakása garázzsal + tárolóval, udvarral, kis kerttel eladó Péc...
74 900 000 HUF
823 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83265233)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Rózsadombon, az Illyés Gyula utcában eladó egy átalakított, teljeskörűen és frissen felújított, 4/földszinti, amerikai kon...
55 900 000 HUF
1 035 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (48333873)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban, az Enyezd utcában eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, 35m2-es, másfél szobás, felújítandó állapotú...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (22429279)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (84344374)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baranya megyében, Pécsen, Uránvárosban eladó egy 2, 5 szobás, 4. emeleti lakás a Mecsek Áruházzal szemben, az Ybl Miklós utcába...
59 800 000 HUF
703 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (72376489)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belváros kedvelt utcájában, a sétálóutca szomszédságában két lakásra bontott nagypolgári lakás eladó! Kiváló befektetési l...
92 000 000 HUF
938 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (37534441)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 44 nm-es, am...
62 900 000 HUF
1 429 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75259297)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
990 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (21973358)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörű, második emeleti lakás aTÖRTÉNELMI belváros szívében, mindössze 5 percre a Széchenyi tértől. Az ingatlan kil...
72 900 000 HUF
985 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34813234)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55449983)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32, 5 nm-es,...
43 900 000 HUF
1 371 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52771723)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52337298)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45863767)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Rózsadombon eladó egy 4/földszinti, amerikai konyha nappali+2 szoba, külön fürdő-wc elosztású, erkélyes, teljeskörűen és f...
55 900 000 HUF
1 035 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (62343339)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
62 900 000 HUF
1 429 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94455432)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 52 nm-es, am...
62 900 000 HUF
1 209 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33439999)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99473779)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 27 nm-es, té...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal