Eladó lakás Komló környékén (1294 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 294 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79945974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen, az egyetemisták által kedvelt városrészben; -40 lakásból álló liftes társasház; -Emelt kivitelezési és műszaki színvona...
63 904 050 HUF
1 359 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (63393444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Pécsen a Király utcában egy 121nm-es 5 szobás, gondoskodást igénylő lakás, mely irodaként is hasznosítható, hosszú folyos...
89 000 000 HUF
735 537 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67539744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Penthouse a város felett. Csodás panorámával a Székesegyházra. Hatalmas terasszal. Az ingatlan előnyeit kiemelve szeretné...
115 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (17339211)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs szívében, a Zsolnai szobor közelében, kényelmes és praktikus földszinti, 2 szobás lakás eladó! Ha fontos számodra a közpon...
45 000 000 HUF
1 022 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (37472984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosban, Jókai térhez közeli részén, Mátyás király utcában eladó egy földszinti, 65nm-es, 3 szobás, polgári lakás. Ingatlan...
65 490 000 HUF
1 007 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59479556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécs belvárosában eladó 3 szoba+ nappalis kertkapcsolatos, felújított lakás! Pécsett a Mária utcában eladó egy 138m2-es 3 kül...
120 000 000 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (92436756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó luxuslakások Pécs frekventált városrészén a Mecsekoldalban! A belvároshoz közel, exkluzív környezetben kínálunk eladásr...
190 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24934258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (A épületszárny, 1. emelet, a105, 1 hálószoba, 45, 85 nm+3, ...
62 697 600 HUF
1 393 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74268985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (B épületszárny, 2. emelet, a210, 1 hálószoba, 44, 83 nm+16,...
66 742 200 HUF
1 516 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (17591463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
151 000 000 HUF
1 372 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34922236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (B épületszárny, 2. emelet, a213/b, 1 hálószoba, 34, 89 nm+1...
51 345 000 HUF
1 510 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43233823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (B épületszárny, földszint, a001/a, 1 hálószoba, 47, 43 nm+1...
63 904 050 HUF
1 359 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53429433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (A épületszárny, 2. emelet, a203, 1 hálószoba, 45 nm+18, 12n...
70 005 600 HUF
1 555 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (64563639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (B épületszárny, 1. emelet, a116, 1 hálószoba, 44, 44 nm+3, ...
60 895 800 HUF
1 383 995 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (29382113)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (B épületszárny, 1. emelet, a113, 1 hálószoba, 48 nm+4, 37 n...
65 986 200 HUF
1 374 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57477638)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
70 005 600 HUF
1 555 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (21531943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (B épületszárny, földszint, a002/a, 1 hálószoba, 47, 4 nm+10...
64 011 050 HUF
1 361 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53747793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs, Egyetemváros határán új építésű társasházban lakások eladók. (A épületszárny, 2. emelet, a201, 2 hálószoba, 62, 26 nm+23,...
95 520 600 HUF
1 425 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (42731544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
190 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74833894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
254 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?