Eladó lakás Komló környékén (1293 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 293 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37497327)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32972433)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181126 hivatkozási számú pécsi társasházi lakás. Panorámás otthon a ...
49 990 000 HUF
961 346 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43842333)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk Pécsett, a Semmelweis utcában 105 nm-es II. emeleti, tágas terekkel rendelkező polgári lakásunkat, egy 4 laká...
84 900 000 HUF
808 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27723394)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álom uránváros szívében – Ideális otthon vagy biztos befektetés! Eladó a 17 emeletes ikonikus épületben egy teljesen...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84752621)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécsett a Lahti utcában 5 szintes társasház negyedik emeletén 69 nm-es, felújított, 3 szobás panellakás eladó! Helyiségek: közl...
54 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (69374226)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka vételi lehetőség Pécs történelmi belvárosában. Pécs belvárosában, a Szent István tér közvetlen szomszédságában, frissen ...
39 900 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93652924)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs- Egyetemváros Mecsekoldalhoz közelebbi, csendes részén eladó egy frissen és teljeskörűen felújított, 3/3. emeleti, amerika...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79874537)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² er...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (87313333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (22646377)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Pécsett, a Mecsekoldal déli részén egy kiváló adottságú, gondosan karbantartott, belső kétszintes lakást a J...
89 000 000 HUF
735 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74436642)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63291523)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27747731)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² erkély Külön fürdő + WC Újszerű konyha (mosogatógép) Szigetelt ház alacsony rezsi Tároló 47900000 Ft Referencia szám: lk062982
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47176643)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (14323737)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy egy új, modern otthonban éljen, amely egyaránt kínál praktikumot és kényelmet. L...
117 285 000 HUF
1 413 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97545842)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, ...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (96947427)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi tégla lakás hirdetés (32147431)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, Otthon Start és CSOK+-ra alkalmas, teljes körűen felújított 89 m2-es, nagy erkélyes lakás. Pécsvárad abszolút központj...
64 500 000 HUF
724 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99269634)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (58342839)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Komló környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal