Eladó lakás Martonvásár 60 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Martonvásár 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Martonvásáron további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Martonvásáron
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki tégla lakás hirdetés (84379322)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tárnokon eladó kétszintes lakás saját használatú kertrésszel és terasszal Tárnok csendes részén kínálunk megvételre egy kb. 70...
45 000 000 HUF
608 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (49995864)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (89638399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta közkedvelt Déli Lakótelepén, az Liszt Ferenc körúton eladó egy panelprogramos házban ez a kétszobás, beköltözhet...
53 900 000 HUF
998 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (78395234)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta közkedvelt Déli lakótelepén, a Kodály Zoltán sétány belvároshoz közel eső részén található ez a csendes lakás. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (25339997)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Százhalombatta déli lakótelepén! Eladóvá vált Százhalombatta kedvelt részén, a déli lakótelepen egy 55 n...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (43925933)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (35346574)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körúton Százhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton keresi ...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi tégla lakás hirdetés (78255446)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tágas, napfényes otthon közel Budapesthez zöld környezetben – Ercsi Cukorgyári lakótelep Ercsi csendes, barátságos részén, a C...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői tégla lakás hirdetés (44332246)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Osztatlan közöstulajdonú ingatlanrész értékesítés! A lakáshoz kerten belüli autóbeálló, és egy külső tároló tartozik.  Telje...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besnyői tégla lakás hirdetés (33338994)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Osztatlan közöstulajdonú ingatlanrész értékesítés! A  lakáshoz, kerten belüli autóbeálló és egy külső tároló tartozik.  Telj...
39 900 000 HUF
613 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (28233348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 42 m²-es lakás Érd Dombosvárosban -Hasznos alapterület: 42 m² -Elhelyezkedés: földszinti, akadálymentes megközelítéssel ...
45 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46556148)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Városközpont PRÉMIUM kategóriás, új építésű társasházi lakások LEKÖTHETŐK! Műszaki átadás 2027. Május • Energiatakarékos h...
46 990 000 HUF
1 305 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (33443173)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! Alacsony rezsi, nyugodt környezet – Eladó 2 szobás tégla lakás Tökölön! Megvételre kínálunk Tököl egyik csend...
46 990 000 HUF
958 979 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (97425874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a