Eladó lakás Medina 30 millióig
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Medina 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
Medinán további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Medinán
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (35946793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Tolna központhoz közeli utcában eladó osztatlan közös 44 nm-es, szigetelt lakás. a lakás egy családi ház hátsó,...
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (28347837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna város központjában eladó egy 47 m2-es társasházi lakás, amely egy nappali, egy szoba konyha, közlekedő és fürdőszoba+wc h...
24 500 000 HUF
521 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57475425)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés -27. 500. 000, - Ft helyett 24. 900. 000, - FT Ez az ingatlan ideális lehet lakásnak, irodának vagy akár vállalkoz...
24 900 000 HUF
461 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (98116636)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna-Mözsön 65, 36 m2-es első emeleti lakás ELADÓ! A jelenleg emelt szerkezetkész állapotban lévő társasházban 4 önálló sorh...
25 530 000 HUF
392 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (85713494)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye megyeszékhelyén, Szekszárd belvárosában eladó egy 52 m²-es, 4. emeleti lakás, amely kiváló alapot kínál felújítási ...
26 800 000 HUF
515 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (64342353)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés -28. 750. 000, - Ft helyett 27. 950. 000, - FT Ez az ingatlan ideális lehet lakásnak, irodának vagy akár vállalkoz...
27 950 000 HUF
517 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (62793778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált ez a csatári városrészben található, 52 négyzetméteres 10. emeleti lakás. Előnyei közül kiemelném, hogy •Korszerű...
29 000 000 HUF
557 692 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39337722)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó még...
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (44369859)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (85334984)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
24 500 000 HUF
521 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (56349334)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
24 900 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57473353)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy 2. emeleti, 30 m2-es, 1 szobás, erkélyes, parkra néző, világos lakást. Amit érdemes tudni róla: - szobá...
30 500 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (33926543)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna-Mözsön 66 m2-es földszinti kertkapcsolatos lakás ELADÓ! A jelenleg emelt szerkezetkész állapotban lévő társasházban 4 ö...
31 275 000 HUF
473 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (93335584)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd Béri Balogh Ádám utcában lakás eladó! A 40 m2-es, 1, 5 szobás lakás 7. emeleti elhelyezkedésű. Lift van, a lépcsőhá...
31 850 000 HUF
796 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (93344362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (22985992)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
31 900 000 HUF
651 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39583355)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon, a városközpontban 1, 5 szobás lakás eladó! A Wesselényi utcában liftes házban található lakás 40m2-es, 1, 5 szob...
32 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (49565744)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás, távfűtéses lakás Szekszárd kedvelt részén, 2. emeleten, szigetelt társasházban. A lakás felújítandó...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Medinán?

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Medinán 30 millióig? Ha Medina településen keresel otthont, a lakáskínálat sokszínű – itt érhetők el az eladó Medinai lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Medina, Tolna megye egyik kisebb települése. A kínálat szűkebb, de az árak kedvezőek és a környezet csendes. Aki Szekszárd mellett keres lakást, de csendesebb, barátságosabb települési környezetre vágyik, gyakran választja ezt a térséget. Ha pontosan tudod, milyen lakásra vágysz, akkor szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy könnyebben megtaláld a megfelelőt.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Medina aloldalt, ahol az összes eladó Medinai ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Medinán keresel eladó lakást, akkor érdemes körül nézned az eladó lakás Tolna megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó lakás Szekszárd oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Medinán, akkor az albérlet Medina oldalon nézelődj. Közvetlen egyeztetés az eladóval? Itt találod: tulajdonostól eladó ingatlan Medina.