Eladó lakás Miskolc 60 millióig (667 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Miskolc 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 667 db
Miskolcon további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Miskolcon
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29886397)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
„Formáld saját otthonod – kezdj Észak-Kiliánban! ” „Befektetés, ami rád vár – alakítsd ízlésed szerint! ” Eladó felújítandó tég...
18 900 000 HUF
510 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78447739)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (81739737)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37836554)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolcon, az Avas kedvelt részén az egyetem közelében kínálunk megvételre egy 73 nm-es 3 szobás lakást egy 10 emeletes panel t...
36 990 000 HUF
506 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46624385)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
36 990 000 HUF
506 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32324845)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljesen felújított, világos, 3 szobás lakás eladó az Avason Miskolc-Avas kedvelt részén, a Középszer utcában eladóvá vált egy ...
38 500 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49794596)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
36 990 000 HUF
506 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52717391)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181639 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
42 500 000 HUF
708 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57397243)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
36 990 000 HUF
506 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44793383)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34244439)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38923321)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (49277375)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak a mi KÍNÁLATUNKBAN! Miskolc közkedvelt Győri kapu városrészében, a Zoltán utcában eladó egy 62 m²-es, 2. emeleti, nyugat...
39 500 000 HUF
637 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (35954492)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lillafüred "kapujában", Diósgyőrben kínálok megvételre egy panorámás garzonlakást! Saját részre, első lakásnak, de akár befek...
17 300 000 HUF
665 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (33643749)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó szuper lakás Diósgyőr szívében! Alacsony rezsi, teljes nyugalom! Eladásra kínálunk egy 35 nm-es, másfél szobás lakást Dió...
26 990 000 HUF
771 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (28547815)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181774 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 900 000 HUF
663 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (56816196)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181775 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
22 900 000 HUF
673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (59945984)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181776 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
22 900 000 HUF
673 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32321937)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181465 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
39 700 000 HUF
721 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48836348)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Miskolcon?
← Előző oldal1 / 34 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Miskolcon 60 millióig? Ha Miskolc településen keresel egy jó lakást, jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Miskolci lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Borsod-Abaúj-Zemplén megye székhelyeként Miskolc pezsgő lakáspiaccal rendelkezik, ahol a kereslet és kínálat folyamatosan élénk. A klasszikus polgári lakásoktól a modern társasházi lakásokig széles a választék. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Miskolc aloldalt, ahol az összes eladó Miskolci ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Miskolcon, akkor az albérlet Miskolc oldalon nézelődj. Kizárólag magánszemélyek által hirdetett ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Miskolc.