Eladó lakás Nagykőrös környékén (2006 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 006 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37766212)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfivárosban eladó 2 szobás 53nm-es erkélyes szép állapotú, gondosan rendbentartott lakás szigetelt társasházba...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (24647489)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó magasföldszinti lakás cegléden a BELVÁROSBAN! Eladásra kínálunk Cegléden egy 34 m2 hasznos alapterületű, magasföldszinten...
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73497674)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBAN Eladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85367244)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben *** Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres...
57 900 000 HUF
782 432 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79984695)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljesen felújított, beleszeretős nappali + 2 szobás, földszinti lakást....
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (24379626)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, frekventált helyen, igényesen felújított 2 szobás lakás eladó, teljesen felújított, szigetelt társasház...
66 000 000 HUF
1 081 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33131777)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hunyadi városban garázzsal eladó 48 nm-es lakás Kecskemét egyik kedvelt városrészében, a Hunyadi városban kínálunk megvételre ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55783723)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljeskörűen felújított, beleszeretős nappali + 2 szobás, földszinti lak...
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42373494)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskemét szívében, a Rendőrség mellett helyezkedik el. Megközelíthetősége kiváló, a közelben akár gyalogosan is mi...
44 900 000 HUF
847 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (36347322)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a focus ingatlan kínálatából, Kecskemét belvárosában, a Petőfi Sándor utcában egy liftes házban, v. emeleti, 49 nm-es, na...
49 990 000 HUF
1 020 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29885726)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt részén, a Március 15. -E utcában eladó egy II. emeleti, 64 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás tágas és napfényes p...
49 990 000 HUF
781 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (59247979)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panorámás otthon Cegléd felett? Költözz a város fölé! Eladó Pest vármegyében, Cegléden, a Jászberényi úton egy 10. emeleti, 35...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77121597)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács Kiskun vármegye, Kecskemét Műkertvárosi részén 56 m2 hasznos alapterületű tégla építésű lakás, 18 m2 nagyságú garázzsal el...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75367725)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (92635311)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (59474996)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2