Eladó lakás Nagykőrös környékén (2016 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 016 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24722473)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfivárosban, 214 m2-es telken, 62 m2-es, 2 szobás kertkapcsolatos lakás eladó! Jellemzők. - Melléképület: 1...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23635763)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Kizárólag a house36 ügyfelei részére! *** Kecskeméten, a Lóverseny utcában eladó egy IX. emeleti, 62 m2-es, szép állapotú, ...
48 500 000 HUF
782 258 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (38563734)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
48 500 000 HUF
782 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (15448634)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
48 500 000 HUF
782 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74385297)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (29473357)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Belvárosban, közkedvelt helyen kínálom eladásra ezt a 10. emeleti panel lakást. Jellemzők: - Liftes társasház l...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (23844777)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38324544)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten Belvárosi újszerű Exclusive 9 lakásos szigetelt társasházban, 96nm-es nappali + 3 szobás lakás. Teremgarázsi...
109 000 000 HUF
1 135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34244892)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyenes téren eladó egy kiváló elrendezésű 79 nm-es tágas, napfényes erkélyes lakásAz ingatlan közel helyezkedik el a belvárosho...
76 990 000 HUF
974 556 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65839447)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93748493)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Kecskemét belvárosában, a színház közelében, saját kerttel! Ha egy könnyen megközelíthető, praktikus lakást keres...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44479952)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (65552714)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Eladó lakás a cseréptetősökben ***Megvételre kínálok Kecskeméten, a Széchenyi város kedvelt részén, egy 74 négyzetméteres, ...
58 900 000 HUF
795 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43228796)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79961372)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54755384)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31654373)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25798444)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBANEladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ing...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89629244)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás garázzsal együt...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44521628)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! a lakás korábbi években es...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal