Eladó lakás Nagykőrös környékén (2018 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 018 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93547312)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. A 73 m2...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79312445)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában, egy fiatal építésű, liftes társasház 2. emeletén kínáljuk eladásra ezt a prémium minőségű, belsőépítész...
139 000 000 HUF
1 299 065 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77393474)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Kecskemét belvárosának szélén energiatakarékos, modern kis társasházban, magas műszaki tartalommal 2025-ben m...
119 900 000 HUF
1 110 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (72572397)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a belvárosban, liftes társasházban, három szobás, erkélyes lakás eladó, garázs vásárlási lehetőséggel. Jellemzője: ...
66 900 000 HUF
904 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37649887)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadivárosban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén- erkélyes nap...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46393336)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57178327)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Jell...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64847275)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, Bethlenvárosban a Vacsi közi részenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegá...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76683857)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Tinódi utcában első emeleti, felújított, 77 nm-es lakás, két garázzsal együtt eladó, amiket az ár tartalmaz. Je...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74949855)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali + 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétára! ! ! Hatalmas nappali a társasági élethezK...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33973449)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35476591)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában, csendes helyen nagy lakást keres? MEGTALÁLTA! A 103 nm-es lakás a Gyenes téren található, minden közel...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44516138)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét abszolút belvárosában, liftes házban, 2. emeleti, 67 m2-es, 3 szobás, nagy erkélyes lakás eladó! Jellemzők: tégla ...
65 500 000 HUF
977 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48489361)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 500 000 HUF
977 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76436944)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 500 000 HUF
977 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33333328)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét abszolút belvárosában, liftes házban, II. emeleti, 67 m2-es, 3 szobás, nagy erkélyes lakás eladó! Jellemzők: -tégl...
65 500 000 HUF
977 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73396967)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 500 000 HUF
977 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94295932)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (84132785)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94867297)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal