Eladó lakás Nagykőrös környékén (2023 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 023 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (19265246)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás, amelyhez külön...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84323733)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét főterétől 5 perc sétára, egy csendes utcában polgári jellegű földszinti társasházi lakás eladó! . A vételár magában...
79 000 000 HUF
831 578 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17134324)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás garázzsal, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás, mel...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (52574533)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyszobás újépítésű lakás 4 szintes, liftes társasházbanBelváros 3 perc sétáraJó elrendezésű, praktikus lakásokTökéletes hangsz...
62 500 000 HUF
1 358 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99932277)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás garázzsal, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás, melyh...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (41254439)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári elegancia Kecskemét szívében – ahol a tér inspirál Kecskemét belvárosában ritkán bukkan fel ilyen különleges hangulatú...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93699458)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Kőhíd utcában 82 nm-es, 2 szobás, nappali, étkező, konyha, 2. emeleti, liftes, karbantartott, jó elrendezésű, erk...
81 000 000 HUF
987 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75629213)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskemét, Műkertváros — 56 m²-es, erkélyes, földszinti lakás eladó egy téglaépítésű szigetelt társasházban. Érd: Czienege Pé...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38547216)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Mátyás király körút mellett, 46 m2-es, 2 szobás, 4. emeleti lakás eladó! Jellemzők: tégla falazat gáz (cirkó) ...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83852237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (71959781)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, Belső-Bethlenvárosban 58 m2 lakás, közös használatú udvarban eladó. Az 1960-as években épült összkomfortos lakás két...
44 950 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73331248)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ritka alkalom! Eladó egy különleges kialakítású, két lakásból álló ingatlan, amely ideális befektetésnek, többgenerációs otthon...
139 900 000 HUF
999 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43593464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38324716)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (63779423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Mátyás király körút mellett, 46 m2-es, 2 szobás, 5. emeleti lakás eladó! Jellemzők: tégla falazat gáz (cirkó) ...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46294567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44497443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan Kecskeméten, a Műkertváros csendes, jól megközelíthető részén helyezkedik el. a közelben a buszmegálló (150, 179 bu...
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94734993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros 62 m² 2+½ szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó. Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvelt részén egy 62...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (68676575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás . Jellemző...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (28974334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Műkertvárosban tégla építésű, 56 m2-es, tehermentes, magasföldszinti erkélyes lakás eladó. a tár...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Nagykőrös környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal