A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Nyugodt környezetben, 770 nm telken lévő teljeskörűen felújított kis lakásunkat munkahely váltás miatt eladnánk! Gyors internet elérhető, ezért "home office"ben dolgozók számára is ideális. Debreceni ingatlancsere érdekel!
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Pányokon?
Add meg az email címed, ahova elküldhetjük a mostani keresési beállításaidnak megfelelő friss hirdetéseket.
Ezen az oldalon az összes eladó pányoki lakás hirdetést találod árhatár szerinti szűkítés nélkül. Jelenleg 0 lakás hirdetés érhető el Pányokon, ezért ez jó kiindulópont, ha még nem döntöttél pontos vételárról vagy további szűrésről. A teljes eladó lakás kínálatban nagyobb eséllyel találsz olyan ingatlant, amely árban, méretben vagy állapotban is megfelel az elképzeléseidnek.
Eladó lakás Pányokon? Ha Pányok településen keresel egy jó lakást, jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Pányoki lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Pányok Borsod-Abaúj-Zemplén megye egyik falva. Ezek az ingatlanok általában egyszerűbbek, de rendkívül kedvező árúak. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.