Eladó lakás Pécs 70 millióig (915 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Pécs 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 915 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (87175642)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 44 nm-es, am...
62 900 000 HUF
1 429 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39545844)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32, 5 nm-es,...
43 900 000 HUF
1 371 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39745315)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33765373)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 27 nm-es, té...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75552784)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (59683553)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 900 000 HUF
1 371 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47745133)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kedvelt városrészében, Kertvárosban kínálunk megvételre egy 4 emeletes, szigetelt társasház 3. emeletén található, déli tá...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (46242756)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetési lehetőség az Egyetemváros–Belváros határán! Eladó egy 52 m²-es, amerikai konyha–nappali + 1 szobás, tégla ...
62 900 000 HUF
1 209 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37299652)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43448624)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52749342)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24946391)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy - 50 négyzetméteres, - szép állapotú, - 2 szobás lakás - Kertváros Málomi részén, - egy szigetelt, - négyemelete...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (73713654)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kevés ilyen lehetőséget talál ezen a környéken! 2 Lakásos családi ház földszinti lakása + aknás garázs udvarral, kis kerttel ...
62 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71974649)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik legkedveltebb városrészében, Uránvárosban kínálunk megvételre egy X/8. -Emeleti, 46 m²-es, 2 szobás, frissen felújít...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (26293392)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mecsekszabolcs nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálunk megvételre egy tágas, 1 szobás sorházi lakást, amely kivál...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93493545)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diák-lak! ! ! Pécs Uránváros, Páfrány utcában, liftes társasház, 8. emeleti, 47m2-es, kettő, külön nyíló szobás, panel lakás e...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97777852)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás az Árnyas Liget lakóparkban saját fedett parkolóval és tárolóval. -Kellemes környezetben, sorompóval zárt udvarba...
57 999 990 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (88962359)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában a Széchenyi tértől 1-2 percre belső udvari 24 nm-es garzon. Nagy méretű szoba, melynek egy része hálósarokna...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43443943)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosi a Széchenyi tértől 1-2 percre eladó nappali, konyha-étkezős 2 hálószobás újonnan kialakított udvari lakás. Fűté...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal