Eladó lakás Pécs 70 millióig (915 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Pécs 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 915 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (89783356)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-Budai városrészen, a Komlói út elején 68 nm-es 3/3. emeleti 3 szobás duplaerkélyes téglalakás eladó. A társasház tiszta,...
45 500 000 HUF
669 117 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31997724)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Praktikus elosztás, földszinti kényelem! Pécs közkedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 3 szobás, szép állapotú lakás, há...
48 900 000 HUF
788 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72453852)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, a Gyöngyös utcában, frissen és teljeskörűen felújított, 61 nm-es, 3 szobás, erkélyes, dupla klímás, 4/magasf...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64227542)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pécs, Kertváros – Rózsadomb aljában eladó tágas, 79 m²-es lakás! 1989-Ben épült, tégla társasház 3. (Záró) szintjén kínáljuk ...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (19648593)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs mecsekoldali 1. emeleti, 2, 5 szobás lakás eladó. A lakás tágas, napfényes és karbantartott, új műanyag nyílászárókkal (...
60 500 000 HUF
1 061 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (86327764)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem – ritka lehetőség az Orvosi Egyetem közvetlen közelében! Pécsett, a Szigeti úton, a pte Orvosi Karától mi...
42 900 000 HUF
997 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (59234779)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, az Uitz Béla utcában kiváló állapotú, 68 nm-es, 3 szobás lakás eladó. Energetikai besorolás:A++ Az ingatl...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29348743)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Uránvárosban, a Páfrány utca középső részén, 54 nm-es, felújított, 2 különnyíló szobás, erkélyes, klímás, bútorozott és gé...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (85985528)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 83 nm-es nagypolgári lakás Pécsen, az Egyetemvárosban, közvetlenül a belváros határán –ahol a városi zizegés és a nyugalo...
64 000 000 HUF
771 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33233592)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosban, a Krisztina téren mecseki panorámás teljesen felújított, 63 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Energet...
58 900 000 HUF
934 920 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (58526232)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, Aidinger János úton eladó egy 59 nm-es, erkélyes, 4/1. emeleti, átalakított, teljes körűen felújított 3 háló...
59 800 000 HUF
1 013 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (77978734)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs–Rózsadombon eladó egy jó elosztású, 2, 5 szobás lakás egy 4 emeletes ház 4. emeletén Az új, műanyag, hőszigetelt, redőnyö...
41 900 000 HUF
735 087 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (52484632)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított kis garzonlakást. A tégla építésű lakás egy belső ...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (29349843)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított amerikai konyhás nappalival, 2 hálóval és fürdőszob...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (43446935)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen a Zója utcában, az egyetemek mellett, de mégis csendes, nyugodt környéken, rendezett, szép utcában egy 1, 5 szobás, felú...
49 900 000 HUF
1 279 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (37292929)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanban 1 szoba, 1 fürdő, 1 konyha található. Ideális elrendezés egyedülállóknak, pároknak vagy befektetőknek. Részbe...
42 900 000 HUF
1 383 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36888434)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belváros határán, a Köztársaság Téren, átlagos állapotú, 3/mélyföldszinti, 94 nm-es, 3 szobás tégla lakás eladó. A lépcső...
64 900 000 HUF
690 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal