Eladó lakás Pécs Belváros (213 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 213 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44224352)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belváros, 1. emelet, Amerikai konyha-nappali + 2 szoba + 16 m2 udvarra néző Terasz! Az ingatlan a Belváros szívében található. ...
66 900 000 HUF
1 115 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34593297)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan a belváros szívében, Pécsen! Kiváló elhelyezkedésű, panorámás kilátással rendelkező, napfényes lakás várja új tu...
65 500 000 HUF
808 641 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43842333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk Pécsett, a Semmelweis utcában 105 nm-es II. emeleti, tágas terekkel rendelkező polgári lakásunkat, egy 4 laká...
84 900 000 HUF
808 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (48784865)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24443338)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, 2. emeleti, bérlővel együtt eladó lakásPécs belvárosának közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 2. emelet...
52 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (76496249)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, emeleti lakás eladó Pécsen a Zsolnay Negyed közelében! Pécs egyik kedvelt, mégis csendes részén, a Zsolnay Kulturál...
55 000 000 HUF
1 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32663734)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, kertkapcsolatos lakás eladó Pécsen a Zsolnay Kulturális Negyed közelében! Pécs egyik kedvelt mégis csendes részén, ...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53479122)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
66 900 000 HUF
1 115 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (51295467)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4