Eladó lakás Pécs környékén (155 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 155 db
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (35864724)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló közkedvelt, frekventált részén Szilvásban eladó egy kiváló állapotú, felújított, 2 szobás téglaépítésű lakás, amely ideál...
43 900 000 HUF
844 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (13732339)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 500 000 HUF
682 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orfűi tégla lakás hirdetés (47613973)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Orfűn tó közeli, jól bejáratott airbnb szálláshely felszerelve eladó! Egyből működő befektetést keres? -45 m2 es földszinti tár...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (56973763)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
35 500 000 HUF
682 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (73652965)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya megye, Komló belváros közeli részén kínálunk eladásra 2 szobás, felújított, gondosan karbantartott második emeleti tégl...
22 300 000 HUF
446 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (38725973)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m? -Es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi tégla lakás hirdetés (47773715)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új építésű, energiatakarékos lakások eladók Siklós szívében! Fedezd fel Siklós legújabb lakóparkját, ahol a modern kényelem t...
42 200 000 HUF
740 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (53979229)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított lakás Komlón, kiváló elrendezéssel! Komló, Bajcsy-Zsilinszky utcában eladó egy 57 m? -Es, 2, 5 szobás, külön ...
31 700 000 HUF
556 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (46487346)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Komlón a szilvási városrészen, a Köztársaság utcában - teljes körűen felújított - nagy erkélyes - kétszobás lakás eladó. Fel...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (42437983)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy belső kétszintes 5 szobás lakást Kozármsileny közkedvelt utcájában, zárt udvari parkolóval panorámás erkél...
89 990 000 HUF
918 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (98392337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Kozármislenyben! Kozármisleny kedvelt részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 5 szobás ...
89 990 000 HUF
918 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (34785864)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
31 700 000 HUF
556 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (76335337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komló méltán kedvelt városrészében Szilvásban kínálok eladásra egy 41nm-es jó állapotú, téglaépítésű lakást, amely praktikus el...
26 000 000 HUF
634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (47822459)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló méltán népszerű városrészében Szilvásban kínálok eladásra egy teljes körűen felújított 39 nm-es lakást. Déli fekvésének k...
27 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (45354799)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Kozármisleny kedvelt utcájában az Orgona utcában egy tetőtéri br, 60nm-es nettó 38nm 2 szobás lakást panorámás...
55 900 000 HUF
931 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (38656215)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
89 990 000 HUF
918 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (47649357)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
26 000 000 HUF
634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (36955296)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
27 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (57453862)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Komló méltán népszerű városrészében Szilvásban kínálok eladásra egy teljes körűen felújított 39 nm-es lakást. Déli fekvésének...
27 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (55845373)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komló méltán kedvelt városrészében Szilvásban kínálok eladásra egy 41 nm-es jó állapotú, téglaépítésű lakást, amely praktikus e...
26 000 000 HUF
634 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Pécs környékén?
← Előző oldal1 / 8 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakást keresel Pécs környékén? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Pécs környéki lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha egész pontosan tudod, hogy milyen lakást keresel Pécs környékén akkor érdemes beállítani a keresési feltételekben, hogy még pontosabb találati listát kapj. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz az eladó Pécs környéki ingatlanokat listázó oldalra, vagy a főoldalra, ahonnan kiindulva bármilyen ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg nézd meg az eladó lakások aloldalt, ahol az összes eladó lakást megtalálod, vagy az eladó lakás Pécs oldalt
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most a Pécs környéki ingatlan kínálatban! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó Pécs környéki lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.