Eladó lakás Budapest pesti oldal (18883 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 883 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83845889)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Soroksár központi részén, a közkedvelt Hősök terén kínálok megvételre egy 50 nm-es, galériás, 1. emeleti, igazi nagypolgári kar...
53 200 000 HUF
1 108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39354164)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35 Nm-es berendezett garzon a XIII. kerület frekventált részénLehel utca Róbert Károly körút közelében, mellékutcában, eladó eg...
64 900 000 HUF
1 854 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63943835)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. Marina-parti lakóparkban eladó újépítésű studiólakásÁtadás 2027 Q4Budapest XIII. kerületében, a közkedvelt Marina parton,...
67 990 000 HUF
1 942 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23953338)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi elegancia + nyugalom = Ritka kombináció a VI. kerületbenBudapest VI. kerület Csengery utca99 500 000 Ft53 m² 2 szoba ...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55487435)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
3%-Os hitelre alkalmas INGATLANFiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szívébe...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46273357)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Amennyiben egy központi elhelyezkedésű, felújított, jó elosztású lakást keres Budapest szívében, ne keressen tovább. Ez a lakás...
128 500 000 HUF
1 626 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73546935)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 2 szobás: nappali plussz 1 hálószo...
79 880 000 HUF
1 857 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44249733)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 5 szobás: nappali plussz 4 hálószo...
179 990 000 HUF
1 977 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53655936)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén egy br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részbe...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (62333537)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium új építésű otthonok Zuglóban! ! ! Eladó nappali plussz 2 hálószobás, első emeleti, 66, 41 nm-es, 10, 18 nm-es loggiás l...
129 880 000 HUF
1 967 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83923754)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy út, Oktogon, Állami Operaház, mindez egy karnyújtásnyira, a belváros szívében. Projekt keretén belül 11 db, belső két...
143 850 000 HUF
2 115 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76471954)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó v. kerület, Egyetem tér mellett, frissen felújított 91 m2-es, három szobás luxuslakás. Az ingatlan egy gyönyörű és karb...
249 000 000 HUF
2 736 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44666847)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó zuglóban új építésű, Nappali és 3 hálószobás, földszinti, 85, 80 nm-es, dupla fürdős lakás melyhez 45 nm-es saját használ...
162 000 000 HUF
1 905 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49354525)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XIII. kerületben újonnan épülú modern, elegáns és energiahatékony lakóparkban kínálok lakásokat eladásra! A 8. emeletes épüle...
159 830 000 HUF
1 997 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54458644)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium új építésű otthonok Zuglóban! , Eladó 4 szobás, nappali plussz 3 hálószobás, földszinti, 79, 39 nm-es lakás 104 nm-es s...
162 000 000 HUF
2 050 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44332327)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. kerület Nyáry Pál utcában, a Váci utca szomszédságában, 89 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, vendég wc-s, 3. eme...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33223343)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (12389483)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 5 szobás, dupla fürdőszobás otthon Zuglóban! a nappali plussz 4 hálószobás, második emeleti, 91, 11 nm-es laká...
179 990 000 HUF
1 977 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72838285)
65 napja a megveszLAK-on