Eladó lakás Budapest pesti oldal (18883 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 883 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (54243473)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében Csepelen a Kossuth Lajos utca egyik panelprogramo...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (44774624)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Káposztásmegyeren (4. Ker), egy négy emeletes, sátor tetős házban, egy 4. emeleti plusz tetőtéri lakás(belső kétszintes) ...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43239345)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24377134)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 63 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan újszerű állapotú, felújított nagy terasszal,...
55 990 000 HUF
1 056 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (57353393)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Külső Terézváros városrészében, a Ferdinánd-híd szomszédságában, eladó egy 54 m2 -es, kétszobás, másod...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78928466)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a népszerű Csarnok-negyedben, pár perc sétára a Blaha Lujza tértől eladó egy 53 nm-es, 1. emeleti, ...
62 900 000 HUF
1 186 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33476978)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében? Kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerüle...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64549228)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34754418)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98743758)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 32 nm-es garzon lakás Budapest 13. kerületében! Ez a téglaépítésű, 50 cm vastag falakkal rendelkező ing...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95454434)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
58 227 000 HUF
1 532 289 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39841557)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17324275)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 817 000 HUF
1 508 128 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57939174)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 242 000 HUF
1 532 684 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (23733194)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal***** Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de át...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85539394)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt kö...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57337495)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Újpest központjától mindössze gyalogosan 10 percre. Az ingatlan az elmúlt század elején, pontosabban 1920-ban épü...
50 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (85391967)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakás Képzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indíto...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28437433)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, központi lokációban új építésű, igényes társasházi lakások eladók A meglévő társasházra két új szin...
137 000 000 HUF
2 686 274 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43957497)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kivételes áron a Hungária körúton egy 62 nm-es, két szobás, erkélyes, konyha és étkezővel rendelkező második emeleti tégl...
62 900 000 HUF
1 014 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal