Eladó lakás Budapest pesti oldal (18881 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 881 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42653732)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bajnok utcában eladó egy 40 m2-es, egyszobás, galériázott, jó állapotú, első emeleti lakás. A hét lakásos, két emeletes társa...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74395339)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás a Párizsi utcában! Pár lépésre a Váci utcától, befektetési értékállóság a történelmi Belváros szívében, luxus ...
149 000 000 HUF
1 960 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54339359)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladók Budapest 14. kerületének központjában, Zugló szívé...
80 230 000 HUF
1 637 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15243558)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Udapest belvárosának egyik legdinamikusabban fejlődő részén erkélyes, sarok, napfényes, 177 nm-es nagypolgári lakás! Figyelem...
172 200 000 HUF
972 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45912641)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dunai Panorámás! Eladó a 13. kerületben a Marina Parton, a most épülő Duna Terasz Grande-ban egy 87m2+ 113m2-es, 3. emeleti, ...
213 000 000 HUF
2 448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37138333)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 51 NM-es, erkélyes lakás nagy konyhával az izzó LAKÓTELEPENEladó Újpest kertvárosias környezetében található, teljes...
67 000 000 HUF
1 313 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38854687)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerületben egy második emeleti, 45 nm-es, amerikai konyhás nappalival, plusz egy hálószobával rendelkező 2015 évb...
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77234934)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belvárosi, praktikusan és ízlésesen kialakított két szintes otthon a VI. kerületi Szív utcában! Ez a különleges lakás egy...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33421868)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Duna-parti lakóparkban eladó kétszobás luxus lakásXIII. kerület Vizafogón a Dagály strandnál épülő projektben eladó Dunár...
94 600 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18156694)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium, erkélyes okosotthon a XIII. kerület megújuló SZÍVÉBENBudapest XIII. kerületében, a dinamikusan fejlődő Lőportárdűlő vá...
93 900 000 HUF
2 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39259596)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
84 000 000 HUF
1 866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93344934)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3 Hálószobás lakás, mindegyik galériával a Keleti pályaudvarnál! Eladó egy 58 m²-es (galériákkal jelentősen nagyobb hasznos a...
77 990 000 HUF
1 344 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77277217)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a szenes hanna parknál! Eladó 68 m²-es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. kerületben, a közkedvelt Rózsa utcába...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35396877)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított, 3 szobás panel lakás az Örs vezér tér közvetlen közelében! ! Az Örs vezér tér szomszédságában...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84997332)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálom Budapest szívében, ezt a 110 nm felújított, 3+1 szobás, különleges atmoszférával rendelkező, napos, világos bú...
109 000 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32328684)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Exkluzív lehetőség Budapest v. kerületének egyik legpatinásabb utcájában, közvetlenül a Duna közelében. *** Megvételre kínál...
224 990 000 HUF
1 859 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72524374)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, belső kétszintes tetőtéri lakás privát tetőterasszal az v. kerületben ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest v. ke...
224 990 000 HUF
1 859 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59783446)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43981666)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében! Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének ...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (71595817)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
14. kerület frekventál részén eladó fiatalos és modern lakások az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Zugló frekventált részén, jó ...
109 200 000 HUF
1 538 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal