Eladó lakás Budapest pesti oldal (18827 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 827 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66167349)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Belső VI. kerületben, a patinás belvárosi környezetben kínálunk eladásra egy 43 nm-es, teljeskörűen felújított, 2 szobás laká...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63466943)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy egy igazán különleges otthonra találtál, amely nemcsak a kényelmet, hanem a kiváló elhelyezkedést is kínálja. ...
149 000 000 HUF
1 712 643 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36374226)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Budapest szívében, Belső Erzsébetvárosban, ahol a városi élet pezsgése és a nyugalom harmon...
144 900 000 HUF
1 767 073 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37299648)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első lakását, amely nemcsak otthonod lesz, hanem egy életstílus szimbóluma is! A kiváló á...
38 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44586677)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 13. kerületében, Angyalföld szívében, ahol egy új, modern lakás várja Önt. Ez ...
84 900 000 HUF
1 601 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94584926)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Csok-kompatibilis, 92 nm-es, loggiás + erkélyes lakás az 1. emeleten – örs vezér terétől 5 PERCRE Ilyen ingatlanból nincs még ...
128 800 000 HUF
1 341 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43335647)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
65 Nm-es, loggiás lakás az 1. emeleten – közel az Örs vezér teréhez Eladó egy 65 nm-es, első emeleti, loggiás lakás, mindössze...
90 500 000 HUF
1 311 594 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (37538743)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, 62 nm-es tetőtéri lakás eladó – CSOK-kal is megvásárolható Eladó egy 62 nm-es, jól elrendezett tetőtéri lakás egy cse...
85 900 000 HUF
1 282 089 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (69675477)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos tetőtéri lakás eladó – CSOK-kal is megvásárolható Eladó egy 98 nm-es, jól elosztott tetőtéri lakás egy kis, min...
129 500 000 HUF
1 188 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73591262)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban kiadható lokációjában kínálunk megvételre egy magasföldszinti, belső udvarból könny...
105 000 000 HUF
1 060 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63495639)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó, kiváló befektetési lehetőség a Keleti pályaudvar közvetlen közelében! Budapest egyik legforgalmasabb és legjobban kiadh...
116 000 000 HUF
1 171 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (93899923)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetési álom a 13. kerületben: felújítandó panel, parkra néző erkéllyel! 79. 5 Millió Ft – első emeleti, 58 nm-es kincs 1...
79 500 000 HUF
1 370 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92978352)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok az 5. kerület Lipótvárosban egy 5. emeleti, nettó 86, 6 nm-es, 3 szobás, erkélyes, duplakomfortos luxusottho...
239 000 000 HUF
2 685 393 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48945242)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező 48 m2-es lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5...
86 400 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33443683)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező 44 m2-es lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5...
79 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (65984353)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. kerület közkedvelt részén, ügyvédi megosztással rendelkező kis lakás! Eladásra kínálunk a 6. kerületben egy 5 emel...
52 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (32474369)
77 napja a megveszLAK-on