Eladó lakás Budapest pesti oldal (18845 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 845 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62757569)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kiváló közlekedés mellett kínálunk megvételre egy tágas, 119 m²-es lakást, amely az 1. emeleten helyezkedik el, 5 külön nyíló s...
99 000 000 HUF
831 932 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33572659)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VII. kerület egyik legismertebb részén, a Dohány utcában, a New York kávéház közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 84 m...
93 000 000 HUF
1 107 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (26353235)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest x. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, az Újhegyi lakótelepen kínálok megvételre egy 50 m²-es, 2 szobás, kiváló á...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (24683633)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy igényesen felújított kert és teraszkapcsolatos társasházi lakást a XIX. kerületben! Az ingatlanról: ✔...
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72243398)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 58 nm-es,...
112 000 000 HUF
1 931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95993579)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 86 nm-es,...
143 900 000 HUF
1 673 255 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68547997)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes mértékben felújítandó téglalakás. Jelenleg két szobás öszkomfortos, de könnyedén alakítható 3 szobás szuper ...
78 000 000 HUF
939 759 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74133947)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosában az Október 6. -A utcán, szép, rendezett társasházban, 1. emeleti, 153 nm-es, igényesen, magas minőségben ...
344 000 000 HUF
2 248 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49745347)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, összesen 6 lakásból álló társasház valamennyi lakása. Az ingatlan 3%-os Otthon Start hitellel is megvás...
112 400 000 HUF
1 459 740 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63474499)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy új építésű, összesen 6 lakásból álló társasház valamennyi lakása. Az ingatlan Soroksár új kertvárosi lakóparkjában,...
109 500 000 HUF
1 520 833 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74222465)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség a XV. kerületben – Páskomliget utcai felújítandó kislakás eladó! Budapest XV. kerületének kedvelt részén, a ...
46 990 000 HUF
1 342 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (49233436)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy utcai bejáratú iroda közel a Budapest Nyugati pályaudvarhoz, 25 m2, plusz 6 m2-es galériával! Utazási irodaként műk...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49355745)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Duna-parti, örörkpanorámás ingatlan - a duna szerelmeseinek és BEFEKTETŐKNEKEladó a Népszigeten egy közvetlenül a Dunára néző n...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33327771)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári hangulat, 99 nm, 2 erkély, kiváló lokációOlyan otthont keres, ahol valódi térérzet fogadja? Ez a 99 nm-es lakás pontosa...
108 500 000 HUF
1 095 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (63335534)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges, napfényes, belső kétszintes házrész Budapesten, a 19. kerületében. Ez a teljeskörűen felújított otthon té...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47636473)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás újlipótváros szívében azonnal költözhető OTTHON! Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, ...
84 500 000 HUF
2 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (43593375)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Egyedi elrendezésű 46nm-es, 1+2 félszobás otthon az Örs vezér terénél! ***** Napfényes, új külső hang- és hőszigetelt nyí...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97579947)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerület, Garay tér közelében, kiváló műszaki állapotban lévő, utcai bejáratos, félszuterén, kiváló elosztás...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (43417994)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44257477)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Újlipótvárosi részén, azonnal költözhető, kétszobás lakás! Pár percre a Duna-parttól, kedvelt környéken, jó köz...
64 900 000 HUF
1 622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal