Eladó lakás Budapest pesti oldal (18844 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 844 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33798381)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás terézvárosban, a westend és a nyugati pályaudvar SZOMSZÉDSÁGÁBAN! A 87 m2-es, amerikai konyhás, két hálószobás, h...
124 900 000 HUF
1 435 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (46542472)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestújhely kedvelt utcájában, Zuglóhoz közel, a Molnár Viktor utcában eladó, ez a nappali+ 2 hálószobás lakás! A lakás 48 nm-...
63 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77726541)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46137772)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. A kö...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (16977764)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² gal...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77844994)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zugló legkedveltebb részén, herminamezőn kínálunk megvételre egy 130 nm-es, belső kétszintes, 5 szobás, csendes, napfényes, 3. ...
130 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36276483)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás eladó, Belső-Ferencváros szívében, a IX. kerületben --- Scroll down for English version --- Belső-Ferencváros...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573734)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18757453)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Eladó a VIII. kerületben, a Palotanegyedben egy azonnal költözhető, 4. emeleti (2 lift van) 136 m2-es, három különálló apartman...
205 000 000 HUF
1 507 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79493742)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új lakások, ahol élni jó a 13. kerületben: Angyalföld! Kedves Érdeklődő! Készen áll élete új kalandjára? Ha praktikus, modern é...
73 044 000 HUF
1 826 100 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43773766)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Mázsa tér mellett, kilátással a Hargitai sétányra, egy 67 nm-es, 2+1 szobás lakás étkezővel, erkéllyel, lift nélküli panelház...
71 900 000 HUF
1 073 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (97538474)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73782954)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 sz...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47783578)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hamarosan költözhető, penthouse, újépítésű lakás Zugló Alsórákoson. A 2. emeleti lakás 51, 5 m2 alapterületű és kettő te...
109 900 000 HUF
1 221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53433264)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokna...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (67749336)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Árnyas kertben, csendes otthon az álma? Kitűnően felújított lakás eladó Zugló szívében! Zuglói lakóparkban 2001-ben, téglából...
119 000 000 HUF
1 565 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67433649)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, a Budapest XIII. kerületének Vizafogó városrészében, a Dagály sétány közelébe...
109 900 000 HUF
1 592 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (75147937)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerüle...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (29257444)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen, teljeskörűen felújított lakás a XXI. kerületben kiváló elrendezéssel és szuper lokációval! ! ! ! Eladásra kínálok eg...
43 500 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32773396)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 4. kerületi, 80 m²-es, 2 szobás részben felújítandó házrész kiváló közlekedéssel! Budapest 4. kerületében, csendes, mégis...
86 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal