Eladó lakás Budapest pesti oldal (18728 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 728 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14737377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, Újpest-kertváros részen, 347nm-es telken, Nettó: 94nm-es, előkertes, három fekvésű (É/D/Ny), duplakomfortos, 3 ...
104 900 000 HUF
1 115 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32643747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest x. kerületében, Kőbánya kedvelt Ligettelek városrészében egy első emeleti, tégla építésű lakást. A...
58 900 000 HUF
1 015 517 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72483649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők, kivitelezők, ezermesterek számára egy kivételes lehetőség! ! ! 1 Lakás és 2 tetőtéri, önálló helyrajzi számmal re...
78 900 000 HUF
631 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (23394572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kívül panel, belül igazi álomotthon ez a lakás! Egy különleges ingatlant kínálunk Újpalota közkedvelt részén, a Kőrakásparkban...
73 500 000 HUF
1 386 792 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (58383922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belváros szívében Eladó két szintes, 78 nm-es, 3 szobás, gázcirkó fűtésű, déli fekvésű, exkluzív lakás +41 nm-es saját tetőtera...
115 900 000 HUF
1 379 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (94353393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínáljuk Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utcában található, 85 négyzetméteres, udvari tájolású lakást, amely j...
99 990 000 HUF
1 176 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (15987592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás lakás az Orczy Fórumban! VIII. Baross utcában, az Orczy Fórumban, liftes, portaszolgálatos házban eladó egy 1. emele...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59287146)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakjon a város felett PARK west 2 projektben eladó a legjobb adottságú penthouse lakás hatalmas, 169 nm-es, körpanorámás TERAS...
169 000 000 HUF
2 770 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26338493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyi...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87224513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló in...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89465251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (82218287)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakás Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a n...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44433394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított, azonnal birtokba vehető lakás ÚJLIPÓTVÁROSBAN Westend és Szent István Park között – időtálló befektetés, é...
174 900 000 HUF
1 698 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (41868344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos nagypolgári lakás a Duna korzó mellet Az 5. kerület reprezentatív részén, a Duna korzó és a Vigadó tér szomszédságában...
249 000 000 HUF
1 439 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43779958)
4 hónapja a megveszLAK-on