Eladó lakás Budapest pesti oldal (18728 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 728 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71464224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M² Buda...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45473631)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Eladó lakás Budapest 13. kerületének közkedvelt részén*** Eladó Budapest 13. kerületének közkedvelt részén (Újlipótváros), ...
75 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33965432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújított, bútorozott 2+2 szobás lakás kiváló lokációban a XIII. kerületben, Lőportárdűlőn! Budapest XIII. kerületének frekv...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94638998)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal r...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (86543484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (22412373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
***Xiii. kerület, lőportárdűlő, 2+2 szobás, erkélyes, bútorozott panellakás eladó! *** Budapest XIII. kerületének frekventált,...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44434493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos, kétszintes lakás Újpest csendes részén – saját terasszal és tárolóval Budapest IV. kerületében, Újpesten, a L...
82 900 000 HUF
1 381 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72233467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső kétszintes, prémium lakás Újlipótváros szívében – elegancia és funkcionalitás tökéletes egyensúlya Budapest XIII. kerüle...
149 900 000 HUF
1 665 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47265861)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 42 nm-es, nappali+há...
70 750 000 HUF
1 684 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51944193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
70 750 000 HUF
1 684 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43559579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 1 szobás, 26 nm-es, ...
46 630 000 HUF
1 793 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93535679)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház nappali+hálós napfén...
85 800 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93943738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 13. kerületében, egy 2021-ben épült angyalföldi apartmanház 1. emeleti lakása keresi új tulajdonosát. A lakás 70 nm-e...
111 600 000 HUF
1 594 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35475939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 13. kerületében, egy 2021-ben épült angyalföldi apartmanház 3. emeleti lakása keresi új tulajdonosát. A lakás 77 nm-e...
120 750 000 HUF
1 568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99937454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentimre-Kertváros a XVIII. kerület kertvárosi részén, Pestszentlőrinc zöldövezetében helyezkedik el. Itt épült 2011-ben ez a ...
74 900 000 HUF
1 269 491 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39292634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42488834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55266918)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 28, 07 nm-es, 2 helyiséges, szuterén ingatlan, mely ...
23 900 000 HUF
853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 45 nm-es, 3 helyiséges, ablakos szuterén ingatlan, m...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94515899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció Budapest IX. kerületében, a Kinizsi utcában eladó egy felújított, magasföldszinti, 3 szobás polgári téglalaká...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal