Eladó lakás Budapest pesti oldal (18728 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 728 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97585371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lakás a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az ingatlan tulajdonságai: - a lakás 46 m²-es, 2 egybenyíló szobás, g...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (39375779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (95937332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (66137923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33364627)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten eladó felújított, 25 m²-es stúdió jellegű ingatlan a x. KERÜLETBEN. Lakhatásra, irodának vagy városi bázisnak kivá...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47767444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (73623776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 ...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (54532747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó örökpanorámás, családias tégla lakás! Eladásra kínálunk egy bruttó 80 m²-es, 5. emeleti, téglaépítésű lakást, amely kül...
72 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33244375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
380 000 000 HUF
2 992 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36778723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (52873548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 645 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 8
Olyan ingatlant kinálunk eladásra, amelyben egy nagycsalád, 3 generáció, különálló lakásokban, de még is együtt tud élni, nagy ...
295 000 000 HUF
457 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69595699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, polgári lakás a Horváth Mihály téren - 95 nm-es, 2 szobás, otthon! Budapest VIII. kerületének egyik legszebb rés...
106 000 000 HUF
1 115 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (32364634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
410 000 000 HUF
3 596 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33549429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
350 000 000 HUF
2 868 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47433592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás eladó Budapest frekventált részén Kerepesi útEladó egy 1. emeleti, amerikai konyhás nappali + 1 külön szobás, ...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47122797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77932333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53767189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás a BELVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 74 nm-es, 2 szobás, fel...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (72422545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű, 2 szobás lakás Zugló frekventált részén – 2026 tavaszi átadássa Zugló közkedvelt részén, az Erzsébet királyné útjá...
80 320 000 HUF
1 606 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (98715294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, világos, átalakítható 2 szobás (könnyen 3 szobássá tehető) tégla lakás keres új gazdát a csendes, zöld K...
55 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal