Eladó lakás Budapest pesti oldal (18730 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 730 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42423349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Palotanegyedben! ! ! A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, ...
67 000 000 HUF
1 488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25698913)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XIII. kerületben, Újlipótváros kedvelt részén, a Hegedűs Gyula utcában egy második emeleti, utcára néző, erkélyes, napos egyedi...
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (36972498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99418862)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35593469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! Budapesten, a XIII. kerület Angyalföld városrészén, egy 2021-ben...
111 600 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77821896)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
> A napfényes lakás elhelyezkedése kiemelkedő: az m3 metró Dózsa György úti megállója mindössze 3 perc sétára található, így a...
66 900 000 HUF
1 365 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (41726499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os Otthon Start hitelre alkalmas első lakás Csepel egyik legjobb részén! Fiatalok figyelem! Csepel közkedvelt részén, az Á...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98853434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! A Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra néz...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (56267799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület központi részén kiváló közlekedés mellett, 3 szobás LAKÁS! Tizedik kerület központi részén, Magasföldszinti 3 szob...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb lakás hirdetés (66233559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Budapesten, a 17. kerületben Kersztúr kedvelt részén egy gyönyörűen felújított és karbantartott földszinti lak...
77 900 000 HUF
1 442 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71217939)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben a Szent László úton déli és északi fekvésű félemeleti, 40m2-es másfél szobás, felújított állapotú ingatlan, re...
60 900 000 HUF
1 522 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43944335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, hőszivattyús, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, am...
87 750 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (98414762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, hőszivattyús, teraszos, kertkapcsolatos, 3 szobás, du...
99 800 000 HUF
1 296 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (52925924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben Szent István Bazilikától egy sarokra, karbantartott, liftes házban, 2. emeleti ( van félemelet, ezért 3. Szint )...
167 274 450 HUF
2 260 465 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73781698)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, a Hegedűs Gyula utcában, rendezett társasházban eladó egy 36 m² alapterületű, utcai nézetű, nappali + 1 ...
61 900 000 HUF
1 719 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85497834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. Újlipótvárosban, a Hegedűs Gyula utcában, rendezett társasházban eladó egy 35 m² alapterületű, utcai nézetű, nappali + há...
61 900 000 HUF
1 768 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73545997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. Ker. Banknegyedben, Budapest szívében, néhány percre a Bazilikától, a kedvelt Váci utcától és a Vörösmarty tértől. - Nádor ...
199 980 000 HUF
2 352 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (69822433)