Eladó lakás Budapest pesti oldal (18621 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 621 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (69423538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Különlegesen magas műszaki tartalmú lakások várják tulajdonosaik. A beruházó számos referenciával rendelkezik Budapesten és a...
79 000 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38957541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Prémium luxuslakás a Dunánál Kivétel lehetőség akár otthonnak, akár beruházóknak az építészeti díjakat nyert, prémium minőségű...
240 000 000 HUF
3 529 411 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49848693)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - kertkapcsolatos - eladó sorházi lakás (saját helyrajzi SZÁM) 9. kerületben található, az Aszódi utcában ez az 52 ...
78 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (46687932)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, rendkívül világos és csendes lakás eladó Csepel-Belvárosban, a Szent Imre tér közvetlen közelében. Ez a kompakt, hang...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47366425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség befektetők számára! Budapest 13. kerületében, a felkapott Újlipótváros szívében kínálunk eladásra egy 62 nm...
144 900 000 HUF
2 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77337443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fektess be egy igazán különleges ingatlanba, amely nemcsak a lakhatás, hanem a jövedelmező befektetés szempontjából is ideális ...
127 900 000 HUF
2 283 928 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38987547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egy igazán különleges lehetőség várja Önt Budapest szívében, az Újlipótváros vibráló környezetében. Kettő teljesen külön válas...
272 800 000 HUF
2 292 436 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (64679288)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse-élmény zöldövezetben – Álomotthon a Szőlőliget Ökopark szívében! Budapest XVII. kerületében, a Naplás-tó közvetlen ...
142 000 000 HUF
1 203 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (81733462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, az Újlak utcai lakótelepen, a Ma...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (76493486)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületében,...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63135472)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fashion street-en 2. emeleti, világos, 71 nm-es lakás*** Eladásra kínálunk egy igazi KURIÓZUM-ot, egy 71 nm-es napfényes la...
139 000 000 HUF
1 957 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96374834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó az v. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, NAGYPOLGÁRI lakás! ! ! Az ingatlan, a...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47247454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az 5. kerület legjobb, csendes részén a Parlament, Szabadság tér közelében az Aulich utcában eladó két külön bejáratú egyenk...
160 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44299777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 169 nm-es, felújí...
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69443636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, erkélyes Prémium lakás a belváros szívében a Deák tér közelében! Budapest VII. kerületében, a Deák Ferenc té...
199 000 000 HUF
1 761 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54823547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Működő, 5 apartmanból álló, airbnb (rövid távú kiadásra vonatkozó) engedéllyel rendelkező ingatlan eladó céggel együtt a XIII. ...
229 000 000 HUF
1 721 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19471243)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az v. kerületben, közel a BAZILIKA-hoz, egy 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilin...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (62283444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Páratlan befektetés a belváros szívébennagypolgári elegancia a teréz körúton Eladó egy rendkívül világos, tágas, nagypolgári l...
139 000 000 HUF
1 323 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63449244)
6 hónapja a megveszLAK-on