Eladó lakás Budapest pesti oldal (18622 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 622 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (58484342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított, világos, erkélyes lakás zugló csendes RÉSZÉN Eladásra kínálunk Budapest XIV. kerületének közkedvelt, ...
129 000 000 HUF
1 402 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (81477636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 m2-es + 6 m2 gal...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23373483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Könnyedén kiadható 2 szobás felújított lakás! ! AZ v. KERÜLETBEN***Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban kí...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (85694897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS***! ! Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyetem tér egyik gyönyörű társasházában kínáljuk eladásra ezt a tehermentes, azonnal költözhető, i. emeleti, 37 nm-es lakást. Referencia szám: lk048048
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53262179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Astoriánál 3 különálló, panorámás, kétszobás lakás! ! Egyben, vagy külön eladó. a hirdetésben szereplő képek, a 79m²-es lak...
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27434333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (27145799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy csodálatos, teljes körűen felújított, 107 négyzetméteres lakás Pesterzsébet szívében. Ez az otthon nem csak a tágas m...
79 999 999 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47175664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, csendes és zöldövezeti részén, Óhegyen egy 56 nm-es, téglaépítésű, napfényes, 2 szobás l...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (24947315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (61444795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! - 76, 5 M - 51 m2 - 2 szoba, - erkély, - 3. emelet - Parkra és utcára néz...
69 700 000 HUF
1 422 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (26741674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás lak...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (29177725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
73 000 000 HUF
1 089 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53283749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! A XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szo...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (39914352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetőe...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37244745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó a XIII. kerület közkedvelt részén! ! ! ! Eladó a XIII. kerület egyik legkedvelte...
87 900 000 HUF
1 627 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (84445433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás garázzsal együtt eladó Kiváló lehetőség a x. kerületben, rendezett házban! Kivételes ajánlat: egy második emeleti, 70 m...
99 900 000 HUF
1 427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42654834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Befektetési lehetőség a Blaha Lujza tér közelében! Investment Opportunity Near Blaha Lujza Square! 186M huf - 156 m2 5 apar...
186 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59194289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos családi otthon eladó a Dohány utcában, vagy Airbnb befektetésnek is kiváló! A 83 m2-es, világos és tágas lakás...
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93942264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34281374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a belváros szívében, mégis csendes környezetben egy különleges, kétszintes és nagy teraszos, panorámás otthon. a lakás a ...
211 000 000 HUF
1 623 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal