Eladó lakás Budapest pesti oldal (18622 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 622 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62968255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! ! ! Budapest VII. kerületében kínálok megvételre egy 50 nm alapterületű nappali+ 1 hálószobás földszinti...
62 900 000 HUF
1 258 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88459433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Palotanegyed szívében sokoldalú, frissen felújított ingatlan ELADÓ! AZONNAL költözhető, tehermentes, üzleti célra is ALKALMAS...
39 990 000 HUF
1 025 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54355357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, jakuzzis luxus életérzés a Belváros szívében. Kiváló lehetőség otthonkeresőknek és befektetőkn...
117 360 000 HUF
2 095 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88447738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest szívében Eladó egy igazán különleges, 6 szobás + galériás, teraszos lakás az Eötvös utcában Budapest egyik legkereset...
164 900 000 HUF
1 421 551 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (46852242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, nagy erkélyes lakás, parkolóhellyel, az operától pár perc sétányira! VI. kerület, Belső Terézvárosban, az Operától ...
109 900 000 HUF
1 570 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34467983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44583788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szóban forgó ingatlan, lakásvásárlási hitellel kombinált konstrukcióban nem megvásárolható! ! ! ! ! ! Eladásra kínálom a 6....
46 500 000 HUF
1 010 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92776838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belváros szívében, karnyújtásnyira a Zsinagógától, 2 szoba-hallos lakás eladó A jó állapotú 74 m2 es lakás a Károly körút eg...
95 900 000 HUF
1 295 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34384264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! A Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra né...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (27344949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (55975356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75537583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, két szobás felújított, első emeleti lakás a Klauzál térnél, azonnal birtokba vehető! Rendezett házban eladó a VII. ker...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52954377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! a Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra néző...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45894233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön lakrészként is használható, dupla komfortos, jó állapotú lakás a nagymező utcánál, teraszkapcsolattal! VI. kerület, D...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (49192744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső udvari közös használatú zöld terasz, parkolási lehetőséggel, metró közelében! Eladó a Nagyvárad tér közelében, egy 67 m...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (42569773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen egy teljesen felújított, erkélyes panellakás eladó! Eladó egy 55 m2-es, igényesen f...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86335975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (68969732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (48973998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48944463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
English version below! ! ! Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel Eladó egy felújított, világos garzonlakás a VIII. kerület k...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal