Eladó lakás Budapest pesti oldal (18621 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 621 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (14437774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerületében, az Október 6 utcában kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 107 m2- es, 4. emeleti luxuslakás. A fiatalos,...
319 000 000 HUF
2 981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (93313443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 7. kerület frekventált részén egy teljesen felújított nagypolgári lakás! Eladásra kínálunk a 7. kerületben egy műemlé...
95 000 000 HUF
1 507 936 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37441229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt ...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77932243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelében Elsősorban fiatal családokna...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84371479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó panorámás, duplakomfortos, két szintes lakás a Kodály körönd közelében! a belváros szívében, mégis csendes környezetben k...
211 000 000 HUF
1 918 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87945526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, tágas OTTHON! ! Liftes házban 81 nm 3 hálószoba 2 fürdő a lehel térnéla Lehel tér közvetlen közelében, kiváló közle...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (59789222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse életérzés a Népliget felett most a Tiéd lehet! Ne csak álmodj róla éld meg, valósítsd meg! Ha olyan otthont keres...
163 500 000 HUF
2 069 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43257334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventál részén eladó fiatalos és modern lakások az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Zugló frekventált részén, jó ...
88 410 000 HUF
1 668 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59134836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó VIII. kerület fejlődő részén új építésű LAKÁSOK! Parkosított belső kert, játszótér, biztonsági kamera rendszer, kerékpá...
71 500 000 HUF
1 554 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33479334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők részére kialakított lakás 3 különálló apartman saját fürdőkkel és terasszal! ! ! Energiatakarékos prémium otthonok, ...
146 900 000 HUF
1 596 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (65577493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületében, a Nyugati pályaudvar szomszédságában, eladó egy 60 m2-es, kétszobás, 3. emeleti lakás. a lakás megköz...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44527725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Belvárosi gyöngyszem – modern otthon és értékálló befektetés egyben A VII. És VIII. kerület határán, egy csendes mellékutcában...
149 900 000 HUF
1 529 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98243895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem – felújított garzon eladó a IX. kerület legkedveltebb részén! Budapest IX. kerületében, a Ferenc körút és...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34597475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Újszerű, teraszos, belvárosi lakás Terézváros szívében – azonnal költözhető! *** Budapest VI. kerületében, egy 2013-ban kia...
149 000 000 HUF
2 128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33533657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83157781)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség a marina-parton: 71 m2-ES lakás + 104 m2-ES zöld tetőkert! ! ! Képzelje el, hogy minden reggele madárcsicser...
229 900 000 HUF
3 238 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59434124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A XIII. kerületben, a Dráva utcában kínálunk megvételre egy 98 m²-es, 3+1 szobás, tetőtéri lakást. Az ingatlan jelenlegi elre...
105 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (14874852)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Sashalmon tágas, kétszintes családi ház ELADÓ! Kiváló lokációban, kellemes, nyugodt, kertvárosi környezetben megvételre kínál...
213 000 000 HUF
1 092 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37714459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Városligethez közel sportos embereknek! ELADÓ egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budape...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33934855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest frekventált részén, a Rákóczi úton elhelyezkedő 76 m²-es lakás. Az ingatlan az utcára néz, így garantálva, hogy ...
79 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal