Eladó lakás Budapest pesti oldal (18622 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 622 db
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (49943374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. A feltüntetett ár ALKUKÉPES! Alapterület: 59 m2 ...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76755346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt. a Vörösmarty tér és a Széchenyi tér között kínálom eladásra ezt a Kazinczy Ferenc s...
109 000 000 HUF
1 513 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43851432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, 4 szobás, duplafürdős lakás eladó zugló szívében augusztusi KÖLTÖZÉSSEL! Eladó Zugló központi részén, egy új építé...
99 800 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92894957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Thököly úton, i. emeleti, 62 nm-es, kiváló állapotú, 2 szobás, tágas, napfényes, po...
76 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44646334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Akár összeköltözőknek vagy befektetőknek is kiváló lokációval rendelkező belvárosi lakás eladó, mely már most 2-2 gáz, villany ...
104 000 000 HUF
806 201 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87793325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*********Full panoráma a budai hegyekre! Erkélyes nappali, kiváló beosztás, lenyűgöző KILÁTÁS! ********* Eladó a 18. kerületi ...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (84624413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 17. kerület, Rákoscsaba zöld övezeti, csendes részén, aszfaltozott utcában, nappali + 2 szobás, erkélyes, + kertréssze...
92 900 000 HUF
1 175 949 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (77475234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó ikerház fele a Wekerletelepen egy különleges lehetőség annak, aki szereti a környéket! Kiváló lokáció, praktikus elrende...
88 900 000 HUF
1 058 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72743953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse-jellegű, újszerű luxuslakás eladó Angyalföldön - 91 nm lakótér + 51 nm terasz a 13. kerületben! Eladásra kínálunk eg...
199 000 000 HUF
2 186 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (39435749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó új építésű lakások! Fiatalok, befektetők figyelem! Szeretné megtalálni álmai otthonát? Vegye igénybe a 3%-os kedvezményes...
79 890 000 HUF
1 377 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (59743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű lakást Budapest XV. kerületének egyik csendes utcájában. A Mézeskalács tér közelében kínál...
64 300 000 HUF
1 213 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37244357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség - felújított, nagy belmagasságú 106 nm-es lakás bérlőkkel együtt ELADÓ Eladásra kínálunk egy 2019...
130 000 000 HUF
1 226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (56929742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kilátás a Dunára és a Margit-szigetre a Pannónia utcából? Igen, van ilyen. És most eladó! A XIII. kerület legkeresettebb rés...
89 500 000 HUF
1 316 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94514527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerület Erzsébet város szívében, 41 nm felújított, + 9 nm galériás i. emeleti lakás eladó. a lakás néhány éve tel...
68 500 000 HUF
1 670 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98379339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Csepel szívében, azonnal KÖLTÖZHETŐEN**** Eladó 24 nm-es, teljesen felújított és bútorozott lakás Csepel központjában Cse...
34 900 000 HUF
1 454 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (83373772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2025-Ben épült - 3 szobás - erkélyes - kétszintes lakás eladó, a KöKinél! ! ! ! ! ! 3% - Os hitellel MEGVÁSÁROLHATÓ! ! ! ! ...
99 500 000 HUF
1 530 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (61263557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületében, a Nyugati pályaudvar szomszédságában, eladó egy 60 m2-es, kétszobás, 3. emeleti lakás. a lakás megköz...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28936334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerület közkedvelt részén, VizafogónAZONNAL költözhető, legfelső emeleti, ESZTÉTIKUSAN kivitelezett otthon a boldog új tu...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93953483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a falk miksa UTCÁBAN! Budapest v. kerületében a kiemelt övezetben a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (95289538)
6 hónapnál régebbi hirdetés