Eladó lakás Budapest pesti oldal (18622 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 622 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45942398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
2026. II. Negyedévben átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a XIII. kerületben, a Reitter Ferenc utcában! Kínálatunk a 45 m2...
87 470 000 HUF
1 619 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31473333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
97 790 000 HUF
1 527 968 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87349778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
90 080 000 HUF
1 580 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (43539574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 m²...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33831299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kisméretű luxus lakás a W-Luxus hotel mögött! ! ! Kastélyhangulat a belvárosban! ( Contemporary stílus ) Aki beleszere...
119 000 000 HUF
2 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (75433437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, modern családi ház Rákoscsaba-Újtelepen kertkapcsolattal, garázzsal, napelemmel! Eladó egy nettó 120 m²-es, nappali...
134 900 000 HUF
1 124 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43674457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
53 560 000 HUF
1 487 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26377957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174602111 számú Budapesti 6. kerületi 25 m2-es tégla felújított lakást. ELADÓ azonna...
49 900 000 HUF
1 996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (13934277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladókBudapest 14. kerületének központjában, Zugló szívébe...
87 040 000 HUF
1 642 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26443452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
192 000 000 HUF
1 465 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44394448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
78 Nm-es világos otthon tágas terekkel, panorámás kertre néző erkéllyel – az Egressy tér közelébenElsősorban fiatal családoknak...
110 000 000 HUF
1 410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19575343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (83439975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás Budapest SZÍVÉBEN! Eladásra kínálok Budapest VII. kerület közkedvelt részén az Akácfa utcában, IV emeleti, 5...
99 000 000 HUF
1 706 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88974264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
70 730 000 HUF
1 768 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45739454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
145 220 000 HUF
1 885 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24839659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
97 790 000 HUF
1 527 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53667562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Városliget szomszédságában, világos, nagy belmagasságú lakás eladó kiváló otthon vagy befektetés! Világos lakás Budapest zöld s...
85 000 000 HUF
1 465 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53239476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74234249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (33653572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcában kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíz...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal