Eladó lakás Budapest pesti oldal (18563 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 563 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54463495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tulajdonostól eladó IV. kerület Káposztásmegyer I-en 4 emeletes cseréptetős ház 4. emeletén egy kétszintes, két generációs laká...
114 900 000 HUF
863 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44534745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (39397293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A főváros lüktető szívében, mégis egy nyugodt kis szigeten vár rád ez a különleges 87 nm-es, 3 szobás tégla lakás a XIII. kerül...
114 900 000 HUF
1 320 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31288337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Keleti Pályaudvar szomszédságában! Kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkező, jó állapotú 1. emeleti lakás e...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34276793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Almássy téren, eladóvá vált Budapesten a VII. kerületben, központi helyen lévő 2 szobás, jó állapotú második emeleti lakás. ...
93 500 000 HUF
1 298 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43988369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget, ha egy csendes, mégis jól megközelíthető otthont keres a város szívében! Vegye fel velün...
78 990 000 HUF
1 974 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57493942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az ...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37315817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Budapesten a 23. kerületben az ördögszekér utcában, eladó egy a 2000-es évek elején, téglából épült, szigetelt, társasházi inga...
89 000 000 HUF
988 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34436985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szuper befektetés! Két külön álló, felújított lakás eladó! VII. kerületben, a Klauzál utcában kínáljuk megvételre ezt az II. em...
93 750 000 HUF
1 913 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34515449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges belső kétszintes lakás eladó a II. János Pál pápa téren! Eladásra kínálunk egy igazán egyedi hangulatú, 98 nm-es, be...
90 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79655314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az inga...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49529895)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló szívében, Budapest 14. kerületében modern és fiatalos otthonok eladókBudapest 14. kerületének központjában, Zugló szívébe...
92 820 000 HUF
1 365 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77794624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erre az otthonra mindazoknak érdemes figyelniük, akik szeretnék a nagyvárosi élet kényelmét és pezsgését élvezni, miközben egy ...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (32787218)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges ingatlant kínálunk megvételre a Parlamentnél megvételre szép állapotú, jó stíusú épületben! A belső kétszintes laká...
119 000 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74657316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus Lakás a Belváros Szívében - Különleges Lehetőség a Zrínyi utcában Bazilikától néhány lépésre Eladásra kínálunk egy kivéte...
130 000 000 HUF
2 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (55577344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület: 1950-es évek elején épült, Tetőszerkeze...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39365495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálom a következő 57 nm-es, galériázott, felújított lakást! Eladó ez a IX. kerületi ékszerdoboz, szinte a Duna parto...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65234387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
83 830 000 HUF
1 822 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92434847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Exkluzív luxuslakás az Operához közel, a 6. kerület egyik csendes utcájában*** Eladó egy 80 m2-es, prémium minőségben felúj...
160 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36322327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 620 000 HUF
1 730 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal