Eladó lakás Budapest pesti oldal (18563 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 18 563 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94748335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő befektetési lehetőség a 7. kerület központjában, a megújult blaha lujza TÉRNÉL! LIFTES ház 1. emeletén kínálunk megvét...
117 300 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33498737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frissen, 2023-ban felújított, tégla építésű ingatlan szuterén szintjén elhelyezkedő lakásnak kialakított helyiség, am...
73 000 000 HUF
973 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb lakás hirdetés (43949163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Sashalmon kétszintes, családi ház kényelmes emeleti lakása ELADÓ! IDE csak költözni KELL! Megvételre kínálok egy 112 nm-es, ...
138 000 000 HUF
1 232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37645698)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten a XIII. kerület Újlipótvárosi részén, a pezsgő Belváros szomszédságában pár perc sétára Westendtől, eladó egy nagypo...
129 900 000 HUF
1 411 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53529734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 7. kerület klauzál tér, felújított lakás ELADÓ! Eladó lakás a buli negyed szívében! Airbnb engedéllyel! Klauzál ...
85 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24198332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Paskálfürdő közelében újszerű, penthouse lakás teljes berendezéssel ELADÓ! XIV. kerületben, a Rákospatak és a Paskál fürdő kö...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66729189)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Budapest XXIII. kerület, Soroksár egyik legkedveltebb kertvárosi részén, csendes utcában, eladó egy a 2000-es évek elején, tégl...
89 000 000 HUF
988 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73885552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hamarosan költözhető, kertkapcsolatos, újépítésű lakás Zugló Alsórákoson. A földszinti lakás 68, 8 m2 alapterületű és 8...
103 000 000 HUF
1 410 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48937635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hamarosan költözhető, penthouse, újépítésű lakás Zugló Alsórákoson. A 2. emeleti lakás 51, 5 m2 alapterületű és kettő t...
109 900 000 HUF
1 221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (78953793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpest központhoz közel, egy jó állapotú, 73 nm-es, 3 szobás, azonnal költözhető, világos, nagy erkélyes, téglalakás. A...
79 900 000 HUF
1 094 520 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75973759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Magasföldszint 2 szobás, teraszos lakás eladó! A város szívében, a Lövölde téren, 55 m2-es összkomfortos lakás eladó! Két szo...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36519841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Belvárosi Luxuslakás - Teljeskörűen Felújítva 2023-banEladó egy 2023-ban teljeskörűen, magas minőségben felújított lakás ...
129 500 000 HUF
1 471 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (91953418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Andrássy úton, újépítésű 143 nm-es, duplex lakás eladó. Kívül-belül szépen felújított épület legfelső emeletén, nappali, 3 háló...
315 000 000 HUF
2 202 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83197242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 6. kerületének egyik frekventált utcájában, kínálunk megvételre egy 93 nm-es, teljes körűen felújított 3 szobás, /tull...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (38635493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözhető minőségi, A++-os, újépítésű otthonok a nyüzsgő belvárosban, a Corvin sétánynál, csendes, kis forgalmú utcában! Magas...
79 900 000 HUF
1 598 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47519684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Váci utcára néző luxus lakás a belváros ikonikus utcája a Váci utca, hangulata a történelmi Budapestet idézi, amely nyüzsgő, mé...
529 000 EUR
2 476 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94484337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belvárosi, teljeskörűen felújított polgári saroklakás sok ablakos, hatalmas NAPPALIVAL A Blaha Lujza tér közvetlen szomszédság...
123 900 000 HUF
1 264 285 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73741333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Korlátozott ideig elérhető, akciós lakások a Future Residence lakóparkban! Akár 1-2 millió forint kedvezménnyel! Zugló szívében...
105 770 000 HUF
1 532 898 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23434813)