Eladó lakás Siófok (1232 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 232 db
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (85323714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #179566 hivatkozási számú siófoki társasházi lakás. Első lakás? Balatoni befektetés? ...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (77797945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nekem a Balaton a. . . . . . . . . . . . . . Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Liszt Ferenc sétányon, a g...
80 166 000 HUF
1 512 566 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (38864382)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton szerelmeseinek Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Liszt Ferenc sétányon, a gondos és alapos tervez...
81 928 000 HUF
1 575 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (54526954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Most rövid ideig akciós áron veheti meg ezt a csodás lakást! 82, 4 Millió helyett 78 400 000 Millió Ft! Új építésű társasház...
83 000 000 HUF
1 406 779 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (96723133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Most rövid ideig akciós áron veheti meg ezt a csodás lakást! 98, 8 Millió helyett 93 770 000 Millió Ft! Új építésű társasház...
98 000 000 HUF
1 531 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (39166794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Liszt Ferenc sétányon, a gondos és alapos tervezői munka eredményeként k...
81 995 000 HUF
1 547 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (83256497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
81 979 500 HUF
1 546 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (49356387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
82 720 000 HUF
1 560 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (45314315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű társasház földszintjén kínálom megvételre, ezt a kertkapcsolatos, keleti tájolású lakást. Most Akciós ár: 90 Millió...
89 500 000 HUF
1 420 634 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (43439552)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A projekt keretében egy 1. emeleti, 61 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, 11 nm-es erkéllyel várja új tulajdonosát. Itt az ideje...
107 564 625 HUF
1 763 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb lakás hirdetés (73846517)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közvetlen Balaton parti lakások akár 1. 350. 000, - FT-os m2 ártól! Most, akár több millió forintos árengedménnyel vásárolhat...
96 934 240 HUF
1 762 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (35876635)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #179554 hivatkozási számú siófoki társasházi lakás. Kedvezményes ajánlat – már csak 1...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (72548354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülálló lehetőség Siófok Főterén – exkluzív, bútorozott lakás saját mélygarázzsal! Megvételre kínálok Siófok Fő terén, eg...
105 800 000 HUF
1 793 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (96377455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából:  Siófok közkedvelt részén a Foki hegyen eladó 2. emeleti tégla...
68 500 000 HUF
845 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (28534653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából:  Siófok platánfákkal szegélyezett partközeli utcájában, néhány...
44 900 000 HUF
1 603 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (37297622)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél