Eladó lakás Sopron 80 millióig (195 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Sopron 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 195 db
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (19833124)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181213 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó 47 négyzetmét...
52 100 000 HUF
1 108 510 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (86224438)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérek alján az Ibolya lakótelepen, eladó egy kiváló elosztású, 55 nm-es, 1+2 félszobás e...
53 500 000 HUF
972 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99136344)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban az Interspar közelében eladó egy 4 lakásos társasházban levő 1. emeleti, 52 nm-s igényes lakás. Az ingatlanban 2 szob...
62 400 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (76156454)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lővérek alján, az Ady Endre utcában eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, első eme...
69 500 000 HUF
798 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (73395223)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Többgenerációs vagy hobbi célra is alkalmas, egyedi tetőtéri lakás eladó Sopronban az Interspar közelében. Eladásra kínálunk e...
58 500 000 HUF
731 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (66371334)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron belvárosában eladó egy felújított társasház földszintjén található jó állapotú 84 nm-s lakás. Az ingatlanban étkezős kon...
75 600 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (89243639)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban a Pihenőkereszt lakóparkban eladó egy magasföldszinten elhelyezkedő 60 nm-s igényesen felújított, 2005-ben épült laká...
70 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (76727695)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk ajánlatában! Sopronban az Aranyhegyen eladó egy 1990-ben épült társasház 2. emeletén lévő 76 nm-s, K-Ny tájol...
59 000 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (74347574)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó dél-nyugati fekvésű, erkélyes, panorámás lakás Sopron egyik legszebb részén, a Felső-Lőverekben! Sopron közkedvelt, zöld...
58 500 000 HUF
1 063 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (58742499)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás, saját kerttel sopronban, a lővérekben – EGEREDI-DOMB  Sopron erdős, dombvidéki városrészének, a Lővérek délke...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (47438373)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, felújított lakás Sopron szívében azonnal költözhető! Eladó Sopron egyik legkedveltebb részén, egy 40 m²-es, másfél sz...
39 500 000 HUF
987 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (42734559)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás lakás eladó Sopronban, az Ágfalvi út közelében Sopron kedvelt részén, az Ágfalvi út közelében kínálok megvételre egy ...
62 500 000 HUF
1 096 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (54947652)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron belvárosában, az Ógabona téren, műemlék épület első emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, nagy potenciállal rend...
62 000 000 HUF
805 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (77939582)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panorámás lakás garázzsal Sopronban közel a belvároshoz és a LővérekhezSopron kedvelt részén, rendezett társasház 3. ...
75 000 000 HUF
815 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (46955285)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes befektetési lehetőség Sopronban! a Belváros közelében eladó egy teljes körűen (műszakilag és esztétikailag is) felújított ingatlan, benne három külön bejáratú, azonnal kiadható, másfél szobás lakással. Az ára lakásonként kb. Csak 26 millió forint! ! !
79 000 000 HUF
790 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (54544954)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a belvároshoz, Deák térhez közeli, csendes utcában kínáljuk eladásra ezt a 3. Emeleti lakást. Közel az egyetem, így...
52 500 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (39987839)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Vasvári Pál utcában, egy 4. emeleti lakást. Az 52 nm2-s lakásban 2 szoba, konyha tágas ebédlő résszel, zu...
55 900 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (28546327)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron kedvelt részén a Kőfaragó téren kínálunk megvételre egy 44 nm-es, felújított, földszinti, kertkapcsolatos társasházi lak...
46 000 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (47489893)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a IV. László király utcában ajánlom a figyelmükben ezt a 4. emeleti, 49 m2 alapterületű lakást, amely nappali, hálósz...
47 900 000 HUF
977 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (22437485)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a Juharfa úton keresi új tulajdonosát egy 1. emeleti, 49 m2 alapterületű lakás, amely nappali, hálószoba, konyha-étke...
49 800 000 HUF
1 016 326 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Sopronban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal