Eladó lakás Sopron 80 millióig (195 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Sopron 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 195 db
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (73962743)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alsólővérekben, felújított, földszinti lakás ELADÓ! Sopronban az Alsólővérekben, felújított polgári jellegű társasházban, földs...
68 900 000 HUF
861 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (34939891)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a Kőfaragó téren vált eladóvá ez az 53 négyzetméteres, 2 szoba + hallos, földszinti panel lakás! Az ingatlan átlago...
52 000 000 HUF
981 132 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (87797335)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180291 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó lakás a Szent...
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (88277293)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopronban a Deák térhez közel a Frankenburg u. (Volt gödörjátszótér helyén) 1. emeleti, 73nm-es, erkélyes, liftes, 3 szobás, tá...
68 900 000 HUF
943 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (92114787)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség Sopron belvárosában - első lakásnak és befektetésnek is ideális! Sopron belvárosában, a II. Rákóczi Ferenc ut...
46 500 000 HUF
611 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (68533633)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a belváros peremén az Ötvös utcában, polgári jellegű társasházban, 1 emeleti, 35 nm-es, am. Konyha-nappali+ 1 szobás,...
38 900 000 HUF
1 111 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (43749973)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron Alsó Lőverek kedvelt részén, a Béke úton ajánlom a figyelmükbe ezt a 60 m² alapterületű, 2 szobás, magasföldszinti lakás...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (62447893)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179931 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Aranyhegyi nyugalom...
42 500 000 HUF
1 287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34783279)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175250 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó 60 négyzetmét...
63 900 000 HUF
1 101 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (64187966)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179080 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosának...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (77954756)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179428 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Belvárosi, földszin...
34 999 999 HUF
1 060 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (14374425)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopron belvárosában, a Tűztoronytól mindössze 2 perc sétára, eladó egy 54 m²-es, földszinti, felújított lakás, amely tökéletes ...
47 490 000 HUF
879 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (63424459)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pasztell álom Sopronban, a törtènelmi belváros közvetlen közelében, a Színház utcában eladó egy fszt-i, 79 nm-es, amerikai kon...
77 500 000 HUF
981 012 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (47522784)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 500 000 HUF
1 287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34658454)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179931 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. ARANYHEGYI nyugalom...
42 500 000 HUF
1 287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (56679495)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pasztell álom Sopronban, a belváros közvetlen közelében, a Színház utcában eladó egy fszt-i, 79 nm-es, amerikai konyha- nappali...
79 900 000 HUF
1 011 392 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (74412398)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó teljesen felújított lakás Sopron belvárosában – Színház utcában, polgári társasházban Sopron történelmi belvárosának egyi...
77 500 000 HUF
981 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99935381)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a sörgyár közelében, földszinti 39 nm-es, 2 szobás ingatlan, (egyéb besorolású ingatlan) udvari parkolási lehetőséggel eladó. Ingatlan mért távhős fűtéssel rendelkezik. Ár: 24, 99 M Ft. Érd: 06 20 939 7745
24 990 000 HUF
640 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (78945529)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
1 101 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyéb lakás hirdetés (88312481)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #170809 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó teljeskörűen ...
43 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Sopronban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal