Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14491 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 491 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43494472)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha egy olyan otthont keresel, ahol a klasszikus budapesti hangulat találkozik a belvárosi pezsgéssel, akkor ezt a lakást minden...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75447783)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest történelmi belvárosának egyik legkifinomultabb utcájában, a Paulay Ede utca elegáns Bauhaus épületében kínálunk megvét...
199 000 000 HUF
2 618 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (35323373)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
1, 5 Szobás lakás - az Akácfa utcában! VII. Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó egy 3 emeletes, polgári stílusban...
59 900 000 HUF
2 065 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (44333576)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajodnlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (83889752)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46688535)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 54 nm-es, 2 szobás lakás Laposdűlőn – garázzsal! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Laposdűlőn kín...
62 500 000 HUF
1 157 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44959593)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított állapotban (csak készpénzes VEVŐKNEK) Belső kétszintes, á...
35 800 000 HUF
1 154 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61535474)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes mini-garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 mét...
41 800 000 HUF
870 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47371639)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Olcsó belső kétszintes garzon a blaha lujza térnél – felújított ÁLLAPOTBAN Belső kétszintes, állógalériás lakás 50–70 méterre ...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84351932)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó jó állapotú, 2 különnyíló szobás lakás Lágymányoson, az Október huszonharmadika utcában, kiváló közlekedéssel és infrastr...
73 900 000 HUF
1 759 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47433683)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern belvárosi élet a corvin negyed SZÉLÉN 35 nm-es, újépítésű hangulatú lakás – baross UTCA Eladó egy félemeleti, világos, ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29538575)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes nagypolgári lakás a VI. kerületben, a Nyugati közelében! Budapest VI. kerületének frekventált részén, a Podmaniczky ...
124 900 000 HUF
1 261 616 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23598414)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mérnökök házában a bme mellett impozáns nagypolgári lakás ELADÓ 4 külön bejáratú SZOBA Közvetlen a bme mellett Budafoki úton,...
170 000 000 HUF
1 504 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38643493)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lakás a Párizsi utcában! (Eng below) Pár lépésre a Váci utcától, befektetési értékállóság a történelmi Belváros szívé...
149 000 000 HUF
1 960 526 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24539796)
73 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép lakás eladó
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79739374)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön konyh...