Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14491 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 491 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92589558)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertes, dupla komfortos lakás eladó a XXIII. kerületben, Vargatelep ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XXIII. kerületéne...
99 000 000 HUF
1 151 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57419362)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lakberendező által tervezett, galériás design lakás eladó a Blaha Lujza tér közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra...
99 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33463945)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35769588)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi penthouse lakás a XXI. KERÜLETBEN! A XXI. kerület dinamikusan fejlődő részén eladó egy 97 nm-es, belső kétszintes, pré...
184 000 000 HUF
1 896 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (37867822)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges adottságú otthon eladó! Ha egy olyan lakást keresel, ahol a nyugodt kertvárosi hangulat találkozik a lakás kényelm...
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47747497)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 68 nm-es, exkluzív minőségben, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén. Az...
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (92353253)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető, felújított, napfényes 3 szobás csúsztatott zsalus lakás erkéllyel Pesterzsébet szívében, rendezett, folyam...
83 000 000 HUF
1 338 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (51763993)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 500 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43683977)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régebbi...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44443545)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VI. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Színyei Merse utcában egy stílusosan felújított, modern hangulatú...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49556479)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó exkluzív, kertes, földszinti lakás a XII. kerület szívében Orbánhegyen egy elegáns, századfordulós villaépületben. A ke...
174 999 999 HUF
1 470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (73873349)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (49995864)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54848444)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi a VI. kerület turisztikailag frekventált részén, Belső-Terézváros egyik csendes mellékutcájában egy 83 m...
138 900 000 HUF
1 653 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77954352)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület kedvelt részén, csendes társasházban eladó egy frissen, teljes körűen felújított, nagy teraszos, világos lakás fels...
149 900 000 HUF
1 577 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (98124459)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ez az ingatlant csak az irodánk kínálatában található! X. Ker. Újhegyi- lakótelepen, Agyagfejtő utcában, 68 nm-es, 3 szobás, ...
69 800 000 HUF
1 026 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (64253721)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok az oktogon szomszédságában, a Teréz kőrúton egy 5 szintes ház 1. emeletén elhelyezkedő 50 nm-es, (a valóságb...
77 999 000 HUF
1 559 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (32535569)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas polgári otthon, rengeteg lehetőséggel! Megvételre kínálunk egy 112 m²-es, lemért alapterületű, rendkívül világos, körbe...
105 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal