Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14418 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 418 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87488942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, a Nemes utcában rendezett társasházban kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 2 külön ...
68 700 000 HUF
1 184 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79967433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Teréz körúton, közel az Andrássy úthoz 3 szobás jó állapotú otthon! LAKÁS: Az ingatlan a harmadik emeleten helyezkedi...
168 000 000 HUF
2 126 582 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53777159)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lakás 71 nm, felosztása 2 szoba és egy fél. Építés éve 1970, a társasház jó állapotban van rendezett lépcsőházzal, lifttel. ...
105 900 000 HUF
1 491 549 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38763423)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ferencváros legkedveltebb részén, a Mester utcában eladó egy nappali+ hálófülkés, bruttó 36 m2-es, világos, erkélyes lakás. Id...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (98674244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív befektetési lehetőség a bajcsy-zsilinszky úton – kilátással a bazilikára! Kulcsrakész luxuslakás – azonnal költözhető...
285 000 000 HUF
2 766 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43895793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Kispesten az Esze Tamás utcában egy btto 75 nm-es, belső 2 szintes, 2+1 félszobás, félig felújított, jó álla...
66 900 000 HUF
892 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (76642138)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok a XVIII. Ker. Erzsébet telepen egy 530 nm-es, 4 lakásos telken elhelyezkedő, 63 nm-es, 2+1 félszobás, előker...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (45438463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sok lehetőséget rejtő földszinti lakás Erzsébetvárosban – akár két lakássá alakítható! Fontos: a képek között virtuálisan ber...
79 900 000 HUF
1 024 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34293488)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: Budapest egyik legkeresettebb, történelmi belvárosi utc...
262 174 508 HUF
2 496 900 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54437733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja:  Egy lakás, ahol még minden érintetlen Van, amikor e...
88 880 000 HUF
2 116 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37354576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL luxury real estate agency bemutatja:  Egy lakás, ami nem magyarázkodik – csak jól működik ...
92 900 000 HUF
1 658 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai tégla lakás hirdetés (95798354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiskunlacháza új zöld otthonai, a+ energiatakarékos lakások 2026 első negyedévi ÁTADÁSSAL! Elindult Kiskunlacháza legújabb, a...
38 676 000 HUF
1 074 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai tégla lakás hirdetés (92252949)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
41 877 000 HUF
1 073 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai tégla lakás hirdetés (43974934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 358 000 HUF
1 093 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79553283)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A XVIII. kerület kertvárosi részén eladó, a 60- as években téglából épült, teljesen felújított, szigetelt, 138 nm-es családi há...
73 800 000 HUF
829 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94628335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Budapest i. kerületében, frekventált HELYEN! 31 Nm, 1 szoba, 76 MFt. A Mészáros utcában, a Hegyalja út közvetle...
76 000 000 HUF
2 451 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38945595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alkalmi VÉTEL! ! ! ! ELADÓ 3 szobás, újszerű, kertkapcsolatos lakás 12 nm-es terasszal a ciprus HÁZBAN! 65 Nm, 3 szoba, 92....
92 500 000 HUF
1 423 076 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44213282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet családi házas zöldövezetében egy kisebb lakótelepen eladó egy jó állapotú, világos 2 szobás lakás! Egy 4 emelete...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98444475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű garzon erkéllyel – Etele Square, XI. KERÜLET Vasút utca, Budapest XI. kerület Eladó egy modern, 26, 8 m²-es, 1. em...
45 285 000 HUF
1 677 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (52782784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Xi. Ker új építésű lakás– Etele Square-VASÚT UTCA Eladó egy modern, màsodik emeleti 3szobas 63, 4 m2-es lakàs 13, 42 m2-es erk...
105 165 000 HUF
1 669 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal