Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14422 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 422 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (62563399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Könnyedén kiadható 2 szobás felújított lakás az v. KERÜLETBEN***Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban kínálu...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55496225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, utcafronti bejáratú lakás/iroda/műhely a VII. kerületben, közel a VárosligethezBudapest VII. kerületében, a ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94996344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
A Horváth Mihály térnél, a Német utcában eladó ez a felújított ingatlan, ami 90nm összesen és abból lett 2 db lakás. a nagy bel...
127 800 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99376983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kiemelt ajánlat a duna house KÍNÁLATÁBAN! ! ! ***Eladó a 12. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pár é...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54443375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Egy újabb ritkaság a bazilika SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Bazilikához közel a 6. kerület Dessewffy utca egyik legszebb, liftes házának a 4...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (96375245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lakásnak, irodának, orvosi rendelőnek egyaránt kitűnő lakás a Mammuttal szemben! I. kerület, Széna téren, a Mammut bevásárlóköz...
189 000 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (88417447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Rendkívüli lehetőség a város egyik legkeresettebb környékén - a XI. kerület és Budaörs határán: újépítésű luxuslakás 90 nm-es s...
375 420 000 HUF
2 007 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (57658775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén, 55m2 1. 5 Szobás igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik el,...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25259344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Horváth Mihály térnél, a Német utcában eladó ez a felújítás alatt lévő ingatlan. a nagy belmagasságnak köszönhetően belső két...
58 900 000 HUF
2 945 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22433384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 2szoba+nappalis világos lakást a VIII. kerületben a Kálvária utcában. Az ingatlan egy magasföldszinti. Fűt...
66 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76943538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó luxus lakás Budapest szívében 75 m²-es, belső kétszintes design otthon a Városház utcábanEgyedülálló lehetőség a történel...
146 000 000 HUF
1 946 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27438437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben eladó egy duplex, tetőteraszos és erkélyes lakás, gyönyörű, belső parkkal rendelkező 2002-ben épült TÁRSASHÁZBA...
493 000 EUR
1 858 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47654347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy frissen felújított, 73 négyzetméteres, erkélyes, napfényes, légkondicionált duplex lakás Budapest 9. kerületében, a K...
125 000 000 HUF
1 712 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37345378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Kálvin tér közvetlen közelében egy erkélyes, 5. emeleti, 2 hálós lakás! a 9. kerület egyik legkedveltebb részén kínálun...
125 000 000 HUF
1 712 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68387869)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított 1 szobás lakás a VII. kerületben, a Klauzál tér közelébenBudapest VII. kerületének kedvelt részén, a Klauzál t...
38 000 000 HUF
2 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94741246)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 lakás EGYBEN! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan a Rózsák terénél. Teljeskörű felújítás...
244 900 000 HUF
1 827 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37721354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (56524577)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó frissen felújított, berendezett, belső kétszintes lakás az Eötvös utcában, a Nyugati pályaudvar közelében! Az ingatlan al...
63 500 000 HUF
1 763 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15723167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 122 m²-es, frissen felújított nagypolgári lakást Budapesten, a VII. kerület pezsgő részén, a Rákóczi út k...
185 000 000 HUF
1 516 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35426263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A VIII. kerület rohamosan fejlődő, újépítéses társasházakkal tarkított Orczy negyedében, a Visi Imre utcában eladó egy világos,...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?