Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14422 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 422 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (66964337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen megújult, modern és rendkívül csendes lakás liftes társasházban Budapest szívében, Erzsébetváros egyik legjo...
98 900 000 HUF
1 621 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34519784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 192 m²-es, 5 szobás lakás a József körút frekventált részén. Az ingatlan egy jó...
169 990 000 HUF
885 364 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96257594)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás la...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42393155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk megvételre egy 4...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (51849639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes otthon a 12. kerület kedvelt részén, parkosított telken! A 12. kerület egyik csendes, zöldövezeti utcájában...
120 000 000 HUF
2 264 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94379384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Álomszép 180 fokos budai örök panorámás lakás a VÁRNEGYEDben *** A lakás: - az egykori grófi lakás az 5. emeleten találhat...
215 000 000 HUF
1 902 654 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91512229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94561488)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium lakás az Allure Residence-ben! Különleges lehetőség Budapest egyik legmodernebb lakóparkjában! Eladásra kínálun...
179 900 000 HUF
2 021 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43367193)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96331654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42523768)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy ingatlan, ami nemcsak otthon, hanem státusz és különleges életérzés. Gigantikus tér, erkélyes, első emeleti lakás a Városli...
128 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76634267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23957746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan az Oktogonnál remek lehetőség vállalkozásnak vagy otthonnak! A 6. kerület kiemelten központi elhelyezkedésén, ...
129 900 000 HUF
1 225 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92994263)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
5. kerület szívében, kiemelt, védett utcában, eladó egy 160nm, 3. emeleti, 4 szobás, nagypolgári lakás! ! ! Az ingatlan, a Vár...
480 000 000 HUF
3 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73676634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Blaha Lujza tér közelében kínálok megvételre egy 5. emeleti, 71 m2-es, erkélyes lakást, 2 liftes házban. Az 1960-ban épült ház...
82 000 000 HUF
1 138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96295495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületben közel az Újbuda Centerhez, Budai Bolero lakópark, magas minőségű, modern 10 emeleti erkélyes, lakást kí...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38392432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 44 m²-es, 2022-ben teljeskörűen felújított otthont a Rákóczi tér közelében, a Német utcában. A lakásban ...
66 990 000 HUF
1 522 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (92442127)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Belváros szívében az impozáns Dreher-palotában! (V. kerület) Ha szereti a nagypolgári hangulatot, a 4 méteres belmagas...
134 999 000 HUF
1 849 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72161779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás. a ház...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (83469743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Váci utcában, a Vámház körúti szakaszon, műemlék épületben kínálunk eladásra, egy 1. emeleti, nagy belmagasságú, tágas nagypolg...
259 900 000 HUF
2 130 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal