Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14340 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 340 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36778723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69595699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, polgári lakás a Horváth Mihály téren - 95 nm-es, 2 szobás, otthon! Budapest VIII. kerületének egyik legszebb rés...
106 000 000 HUF
1 115 789 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (32364634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Andrássy úton eladó teljesen berendezett tetőteraszos luxus duplex lakások, impozáns KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk a belváro...
410 000 000 HUF
3 596 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (33549429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
350 000 000 HUF
2 868 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (44373334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ép...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (67497366)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tököl központi részén, 4 emeletes téglaépület harmadik emeletén egy 2 szobás 49m2-es erkélyes, összkomfortos lakás. Az ...
48 000 000 HUF
979 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi tégla lakás hirdetés (49334992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Különálló, Felújított lakás saját kerttel Szigethalom központi részén! Felújított, világos otthon hév közelében Szigethalom e...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47122797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Három szobás lakás BELSŐ-ERZSÉBETVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 89 nm-es, ...
102 900 000 HUF
1 156 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77932333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53767189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás a BELVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 74 nm-es, 2 szobás, fel...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (98715294)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, világos, átalakítható 2 szobás (könnyen 3 szobássá tehető) tégla lakás keres új gazdát a csendes, zöld K...
55 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93633734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A IX. kerület központi részén, nagy forgalmú főút mentén elhelyezkedő József Attila lakótelepen keresi új tulajdonosát egy 37 m...
52 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24444935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Józsefvárosban, kis forgalmú utcában eladó egy harmadik emeleti és déli fekvésű, ezért kellemesen világos lakás. A függőfolyo...
52 500 000 HUF
1 458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99855554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön lakásos, felújított ingatlan eladó a Szondi utcában – kiváló belvárosi befektetés Eladásra kínálunk Budapest VI. ker...
129 900 000 HUF
1 565 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (92594389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív kertkapcsolatos lakás medencés környezetben- Budapest kiemelt RÉSZÉNBudapest egyik legszebb, legkeresettebb környékén,...
230 000 000 HUF
1 916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56494942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tulajdonostól ELADÓ❗ 💥 alkalmi vétel❗ 💥48 nm - csak 581. 000 FT/nm ÁRON❗ ára: 27, 9 MFt Eladó egy teljesen felújított, 48 m²-...
27 900 000 HUF
581 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (45488133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcában Ha egy olyan lakást keres, melybe komolyabb ráfordítás nélkül beköltözhet, v...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (63454237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 s...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83769744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljes körűen felújított lakás a Thököly úton – azonnal költözhető! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelk...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (17476933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?