Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14340 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 340 db
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53343518)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetési lehetőség az Andrássy úton! Eladásra kínálok egy azonnal birtokbavehető, 60 m²-es, sokoldalúan hasznosítha...
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98392474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
VI. Ker. Felújított 1+6 hálószobás lakás a Király utcában - 171 nm sarok lakás, - 2. emeleti, - lift nincs - kiváló állapot,...
178 985 000 HUF
1 046 695 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (48764344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas terek, számtalan lehetőség – Napfényes otthon a megújuló Józsefvárosban! Eladásra kínál a The Hunters Ingatlan iroda ki...
78 500 000 HUF
1 075 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54937357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelységként üzemeltetett lakás eladó a Haller utcában! Budapest 9. kerületében a Haller utcában korábban cukrászdaként m...
51 000 000 HUF
1 645 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62338433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belváros szívében a Király utcában a Gozsdu udvar szomszédságában eladó egy teljesen felújított, modern fiatalos stílusú, bút...
105 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22514836)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a